Фан клуб: Работнички

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Зашто? Дека не ве подржува вас? Дека гледа реално на работите? Или дека се слага со моето мислење?
Абе се зафркавав и ти па
Ама се гледа дека пристрасен е кон вас.....
А кој од Струмичани не подржува нас?
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Ех колку би сакал тоа да биде Петре а и Русе:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
oti be :pos2: prvo se zalevte deka nemate podrska od strumicani :P haha
eve dandi i aleks ve podrzuvaat najmnogu,duri razmisluvaat da finasirat vo feni,zna4i tolku go sakaat vasiot klub sto bi se preselile vo kavadarci :P:P :pos2::pos2:
pozdrav
 
Г

Грејвдигер

Гостин
oti be :pos2: prvo se zalevte deka nemate podrska od strumicani :P haha
eve dandi i aleks ve podrzuvaat najmnogu,duri razmisluvaat da finasirat vo feni,zna4i tolku go sakaat vasiot klub sto bi se preselile vo kavadarci :P:P :pos2::pos2:
pozdrav
Алекс ќе биде главен менаџер у ФЕНИ :) Чера го гледам у БетСити таа шо уплаќе тама додека да му објасне шо треба да направе(за кредит да оде да и ставе од Космофон) на мене укапа ми к-ро.
Иначе он е економски експерт и ќе ги врати тие што добија откази од Фени, и ќе им покачи платите на сите кошаркари :)

А, русето ќе ви служе за реклами. Он ного сака градове со ного реклми. И Петрето ќе ви е воџа :)
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Алекс ќе биде главен менаџер у ФЕНИ :) Чера го гледам у БетСити таа шо уплаќе тама додека да му објасне шо треба да направе(за кредит да оде да и ставе од Космофон) на мене укапа ми к-ро.
Иначе он е економски експерт и ќе ги врати тие што добија откази од Фени, и ќе им покачи платите на сите кошаркари :)

А, русето ќе ви служе за реклами. Он ного сака градове со ного реклми. И Петрето ќе ви е воџа :)
А Емра танчерка на паузите :pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom