Фан клуб - РК Вардар

Член од
4 март 2017
Мислења
2.059
Поени од реакции
5.564
 
Член од
2 август 2017
Мислења
263
Поени од реакции
365
Член од
19 август 2010
Мислења
3.575
Поени од реакции
8.219
Крис Нкангуа ака Свежио :D
Автоматски споено мислење:

Да одбележиме дека некогашното десно крило на Вардар, Јан Собол, кој беше важен фактор во освојувањето на првата СЕХА лига, ставил крај на кариера на 38 години :D
Се прашувам што ли прави другиот чех кој играше во Вардар. Резничек играч со топ шут, кој едвај одеше по теренот :D
Toa ne se prašue. Reklamira šamponi za kosa.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
2.059
Поени од реакции
5.564
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.144
Поени од реакции
5.275
Турнир на кадетски екипи (од кои 6 од 8 се македонски) и во финале ти играат единствените два тима надвор од Македонија. :facepalm: :sick:
Ова со други зборови се вика reality check
 
Член од
13 август 2019
Мислења
430
Поени од реакции
2.197
Ана Стојков и маж и, двајцата вработени во врв на управа кај нас, во Келн и со стори HajraVeszprem… на други места, за вакви работи откази летаат… Како се испопикаа најнеспособните не ми е јасно …
 
Член од
24 мај 2022
Мислења
59
Поени од реакции
230
Ана Стојков и маж и, двајцата вработени во врв на управа кај нас, во Келн и со стори HajraVeszprem… на други места, за вакви работи откази летаат… Како се испопикаа најнеспособните не ми е јасно …
Веспрем е втор Вардар затоа навиваат.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Vesprhehehem rodeni luzeri sa

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
599
Поени од реакции
615
Гулашиве ни земаа играчи, тренери, физиотерапевти, имаат буџет, 3 топ постави, имаат се, само едно не - срцето Вардарско. Затоа :kuracc: титула.
А богме и публика ко нашава им фали...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.479
Поени од реакции
3.546
Ана Стојков и маж и, двајцата вработени во врв на управа кај нас, во Келн и со стори HajraVeszprem… на други места, за вакви работи откази летаат… Како се испопикаа најнеспособните не ми е јасно …
Гуска!
 
Член од
2 јули 2020
Мислења
23
Поени од реакции
32
Ана Стојков и маж и, двајцата вработени во врв на управа кај нас, во Келн и со стори HajraVeszprem… на други места, за вакви работи откази летаат… Како се испопикаа најнеспособните не ми е јасно …
Автоматски споено мислење:

pa se ispofalile deka VIP karti dobile
 

Attachments

Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom