Фан клуб - РК Вардар

Член од
19 август 2010
Мислења
2.299
Поени од реакции
3.777
Углавном вака на имиња тиња понуда има Дачевиќ менаџеров. Ама никад не се знае, еве Валчак се покажа како ок засилување иако не му дадовме многу шанса, се надевам дека ќе ја добие следнава сезона. Ова е каналот на Дачевиќ, па прокоментирајте ако гледате ракометар кој би можел добро да дојде кај нас.

 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.460
Поени од реакции
2.117
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
267
Поени од реакции
346
Трагедија упи... матер
 
Член од
4 март 2017
Мислења
1.205
Поени од реакции
2.679
 
Член од
31 август 2020
Мислења
43
Поени од реакции
155
И сега ......
Без Стевчо ....
Како понатаму ?????
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
27.904
Поени од реакции
52.284

Вујо ќе го среди? :D
 
Член од
19 август 2010
Мислења
2.299
Поени од реакции
3.777

Вујо ќе го среди? :D
Па једино тоа ни останува да се надеваме. Велги веќе го лади шампањското.
 
Член од
25 декември 2019
Мислења
608
Поени од реакции
637

Вујо ќе го среди? :D
Cervar go mavase samari i igrase vo trans vo Metalurg, od ovaa stara garda treneri e i Vujo, taka da... :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom