Фан клуб: Милан

Саше?


  • Вкупно гласачи
    25
  • Гласањето ќе се затвори: .
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Не си нормален... Каде 12 годишно дете...хахахаха човеков има 35 години...ХАхахах Панче де :pos:
Џабе му се 35 години два пати,што го прочитав така звучеше...
1.Печатни грешки еден куп во стилот на (Роснерите го куп.....)
2.Многу јакиот смисол за хумор Волку,волку О.о
Ти колку години би рекол дека има братот?
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Џабе му се 35 години два пати,што го прочитав така звучеше...
1.Печатни грешки еден куп во стилот на (Роснерите го куп.....)
2.Многу јакиот смисол за хумор Волку,волку О.о
Ти колку години би рекол дека има братот?
Тое бе брат...Умноболни...Сеа пази да не те стават на фан клубот, оти мене еднаш ме ставија рекоа: “што право има овој да зборува лошо за нас кога сме најдобрите?“
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Тое бе брат...Умноболни...Сеа пази да не те стават на фан клубот, оти мене еднаш ме ставија рекоа: “што право има овој да зборува лошо за нас кога сме најдобрите?“
Хахаха слободно нека ме стават и нека стават ова за грешките како деца од 5 години се! :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
Волку, Волку....зошто мора „Принцот“ да игра во Милан...?! Оти Милан е најдобар, а најдобрите играат во Милан !!!

САМО ПИШТОЛОТ Е СПАСОТ!!
Најзабеган фан клуб имаме на ФБ, тоа е чудо човече ..какви се глупости нема да се изначиташ.
Страшна работа!
Овоа ли го сметаш за фан клуб? :pos: бегај бе дај да се скријам во некоја дупка :pos:
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
На Парма колку и се прима...Росонери и росонерки ?


ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН сподели линк.


Акција: Блозони со симболот на Милан

 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Probable formation: Milan (4-3-1-2): Abbiati, Abate, Nesta, Yepes, Antonini, Nocerino, Van Bommel, Aquilani, Boateng, Ibrahimovic, Cassano

A disp.: Amelia, Mexes, Taiwo, Ambrosini, Emanuelson, Robinho, El Shaarawy.

Indisponibili: Gattuso, Pato, Flamini, Seedorf, T. Silva
Е сега ќе не отворат Парма како што се опасни на контри и полуконтри во одбрана со Јепес - Неста и двајцата бавни а лев бек Антонини незнам зошто го земавме Таиво шо е со Алегри уште става дебакл играчи како Антонини.
Шо стана со Т.Силва после повредата играше против Бате а сега не игра на вие два натпревари може не сака да ризикува Алегри со него да биде фит против Рома.

И аман баталете го Панче и други дрвари,Милан со колкав број на фанови нема ниеден асален веб сајт на македонски и на фејзбук група сите групи шо се се заникаде.
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Не си нормален... Каде 12 годишно дете...хахахаха човеков има 35 години...ХАхахах Панче де :pos:
35??? :eek:
--- надополнето: Oct 25, 2011 1:37 PM ---
Со симболот :tapp::pos:
Јас сакам вакви со симболот на Милан дали имат во тој фан клуб или продавница шо ти знам шо и е чат пат менат се :pos:


--- надополнето: Oct 25, 2011 1:40 PM ---
Е сега ќе не отворат Парма како што се опасни на контри и полуконтри во одбрана со Јепес - Неста и двајцата бавни а лев бек Антонини незнам зошто го земавме Таиво шо е со Алегри уште става дебакл играчи како Антонини.
Шо стана со Т.Силва после повредата играше против Бате а сега не игра на вие два натпревари може не сака да ризикува Алегри со него да биде фит против Рома.

И аман баталете го Панче и други дрвари,Милан со колкав број на фанови нема ниеден асален веб сајт на македонски и на фејзбук група сите групи шо се се заникаде.
Важно средниот ред да е (y) ај мош Алегри ќе се предомисле и ќе ги игра Мексес и Таиво по што не добија шанси со Лече, а Замброта жив ли е? :eek:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Добро е тоа што не го форсира Силва, човекот треба да го чуваме како очи во глава нека закрепне целосно па кога ќе биде спремен ќе помогне во многу потешки утакмици. И Аквилани прв состав многу ќе ме израдува треба да се продолжи со исти 11 горе-доле по некоја неопходна измена.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.259
Поени од реакции
8.365
Еј ама факинг идол ми е и овој другиов фан клуб... на +40 правеа дуксери на -10 маички... може пак му притребале пари на дечкото... И се додека не се официјализира еден од овие два јас ќе бидам презадоволен....
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Еј ама факинг идол ми е и овој другиов фан клуб... на +40 правеа дуксери на -10 маички... може пак му притребале пари на дечкото... И се додека не се официјализира еден од овие два јас ќе бидам презадоволен....
Да заклучиме дека се брука и ако некој сака дуксер,маичка,дрес...Нека нарача од официјална како што слушнав преку пошта до дома го носат пакетот ;)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Да заклучиме дека се брука и ако некој сака дуксер,маичка,дрес...Нека нарача од официјална како што слушнав преку пошта до дома го носат пакетот ;)
ebay i amazon изгледа за некои се научна фантастика
 
Член од
16 октомври 2011
Мислења
371
Поени од реакции
408
Зашто толку многу го форсира Yepes . . Нека го стави Мексес . . да се изнаигра човек :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Се убаво почнаа да се оправат не го Алегри да не се изглупира пак со Амброзини,Антонини, Јепес. Мора цврста одбрана овие јаки се од контри.

Абијати
Абате, Неста/Мексес, Силва, Замброта/Таиво
Аквилани,Ван Бомел,Ночерино
Робињо/Боатенг
Ибрахимович,Касано/Ел Шарави
 

Kajgana Shop

На врв Bottom