Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .

Magic Mike

Blessings and Love
Член од
20 септември 2023
Мислења
947
Поени од реакции
2.504
Ничиј брате, толку си досаден.
Брате кога ќе кликнеш на мојот профил подолу има копче Игнорирај,кликни го и не си ја замарај душичката.
Ти благодарам на разбирањето.
 

enzo8

ファックユー
Член од
1 октомври 2023
Мислења
500
Поени од реакции
1.686
Брате кога ќе кликнеш на мојот профил подолу има копче Игнорирај,кликни го и не си ја замарај душичката.
Ти благодарам на разбирањето.
Кога ќе го направат форумов да ми стигаат информации за тема која „ја надгледувам“ откако ќе пишат игнорирани членови, тогаш ќе си топ 3 пик за игнор ама до тогаш нема да јадеш игнор пошто ја губам од корисничко искуство со тоа што ќе треба мануелно да отварам секој пат Милан фан клуб да читам пошто идиот како тебе неуме да пишува нормално туку мора да спама Год Дид и семе синапово пораки кои сите ги нервираат.
Затоа те замолувам да бидеш нормален и да пишуваш нормално а не да идеш контра сите и да пишуваш ГодДид глупости пошто стварно си напорен, не е ни интересно.
 

Magic Mike

Blessings and Love
Член од
20 септември 2023
Мислења
947
Поени од реакции
2.504
Кога ќе го направат форумов да ми стигаат информации за тема која „ја надгледувам“ откако ќе пишат игнорирани членови, тогаш ќе си топ 3 пик за игнор ама до тогаш нема да јадеш игнор пошто ја губам од корисничко искуство со тоа што ќе треба мануелно да отварам секој пат Милан фан клуб да читам пошто идиот како тебе неуме да пишува нормално туку мора да спама Год Дид и семе синапово пораки кои сите ги нервираат.
Затоа те замолувам да бидеш нормален и да пишуваш нормално а не да идеш контра сите и да пишуваш ГодДид глупости пошто стварно си напорен, не е ни интересно.
Форумот постои за да може секој слободно и на свој начин да си ги изразува своите ставови и мислења.
И не треба да се сфати премногу сериозно,затоа работи како хумор, сарказам, мемиња и други работи кои го прават фудбалот интересен се дозволени.
Мислам дека како општество мора да сме потолерантни и да имаме повеќе разбирање за оние кои го немаат потребниот капацитет за здрава дискусија. Затоа би ти предложил да ги ставиш на игнор оние членови кои се под твоето ниво и очекувања.
Уште еднаш благодарам на разбирањето и имај пријатно попладне.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.917
Поени од реакции
13.897

Многу добро си кажа човекот.
Покрај сите сопки од управите со кои работеше,квалитетот на фудбалерите и нивното залагање човекот постигна и направи многу повеќе од очекуваното и неговото име веќе е впишано во историјата на Милан.
И лошата енергија од навивачите на Милан, особено во фан клубов.
 

enzo8

ファックユー
Член од
1 октомври 2023
Мислења
500
Поени од реакции
1.686
Форумот постои за да може секој слободно и на свој начин да си ги изразува своите ставови и мислења.
И не треба да се сфати премногу сериозно,затоа работи како хумор, сарказам, мемиња и други работи кои го прават фудбалот интересен се дозволени.
Мислам дека како општество мора да сме потолерантни и да имаме повеќе разбирање за оние кои го немаат потребниот капацитет за здрава дискусија. Затоа би ти предложил да ги ставиш на игнор оние членови кои се под твоето ниво и очекувања.
Уште еднаш благодарам на разбирањето и имај пријатно попладне.
Добро МеџикГПТ, само ти биди ми поздравен и намали со богословот.
 

Magic Mike

Blessings and Love
Член од
20 септември 2023
Мислења
947
Поени од реакции
2.504

Ми мириса на медиокритет за следната сезона.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.441
Поени од реакции
5.646
Смешка, хаха хехе постови, сарказам, тролање, се е тоа ок од време на време. Дури и теткине не им е секој пост форс, иако се блиску до тоа.

Али ова што го прави СашеГПТ е за психијатрија, оној Костич е бар интересен со постовите а го јаде секој пат.

На Саше ова му е 5ти профил и пак по старо си продужува и не му чуе.
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.660
Поени од реакции
2.639
Смешка, хаха хехе постови, сарказам, тролање, се е тоа ок од време на време. Дури и теткине не им е секој пост форс, иако се блиску до тоа.

Али ова што го прави СашеГПТ е за психијатрија, оној Костич е бар интересен со постовите а го јаде секој пат.

На Саше ова му е 5ти профил и пак по старо си продужува и не му чуе.
ЗАОКРУЖИ БРОЈ 1, ЗА САШЕ, НАШИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ. :pos:
 

Magic Mike

Blessings and Love
Член од
20 септември 2023
Мислења
947
Поени од реакции
2.504
Да го оставиме Пиоли што викас? Ке освоиме тројна круна сигурно? BELIEVE!
Постои основен принцип во длабоките слоеви на несвесниот ум дека познатото е еднакво со безбедно а промената е еднаква со опасност и затоа ова е водечката причина зошто е толку тешко да се направи промена.
Но како што има почеток на секој циклус има и крај.
А на овој циклус на Милан и Пиоли му се ближи крајот.
Не постои друг начин но мора да веруваме дека промената која доаѓа всушност е добра и позитивна работа.
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.660
Поени од реакции
2.639
Постои основен принцип во длабоките слоеви на несвесниот ум дека познатото е еднакво со безбедно а промената е еднаква со опасност и затоа ова е водечката причина зошто е толку тешко да се направи промена.
Но како што има почеток на секој циклус има и крај.
А на овој циклус на Милан и Пиоли му се ближи крајот.
Не постои друг начин но мора да веруваме дека промената која доаѓа всушност е добра и позитивна работа.
Дури и Мота да го земат ќе биде подобар од Пиоли, испукана пушка, ненормално лоши тактики последниве две години и тотално нелогични потези во многу мечови, еве почекај го потопот од Интер утре и ќе разбереш и колку и да се инаетиш со цел форум за Пиоли, ти гарантирам утре минимум 3-0 за Интер ако не и повише.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.614
Stefano Pioli is the manager who has lost the most Milan derbies (all comps) in history: 9 defeats, all in charge of #ACMilan. With Pioli, the Rossoneri have won just three of the 14 matches against Inter (D2 L9), scoring 12 and conceding 29 goals.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.441
Поени од реакции
5.646
Колку ми е криво за Де Кателаре, не сакаше да си оди на сила го избркаа.
Крв да сере и Пиоли и Фурлани.
 
Член од
18 јули 2012
Мислења
1.078
Поени од реакции
681
Site kiksovi sto gi imat praeno upravata , utre ke ni se vratat vo glava , Hakan ke osvoi titula pred navivacite na Milan , ova ke bide najlosiot poraz se im ebam na Pioli na Theo na Leao na upravata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom