Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
da be pak za natasa ke kazam :D:D Lom baba Lom
Наташа од трето три,
има усни медени
со страшни бркови
измешани машки гени
и еден пенис во пелени

(ритам Наташа од трето три)
Ја пронајдовме Наташа, но не ќе да е „девојкава„ од Аеродром :helou:



 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Mislam ako e taa natasa sto mislam komotno mozes da se frlis u vardar...poprvo bi go ebel brat mu na frend nego nea zimi se...priznaj deka e bolji da se lapas so auspuh nego so nea
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Mislam ako e taa natasa sto mislam komotno mozes da se frlis u vardar...poprvo bi go ebel brat mu na frend nego nea zimi se...priznaj deka e bolji da se lapas so auspuh nego so nea

Брат па ти што очекуваш од центарски нежен момак?! Да не сакаш некоја добра да најде?! Веќе ми е смешно:pos2::pos2:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Brat edna e natasa u moja blizina,tamu kaj so kaza deka zivee a veruvaj nejkes da znaes koja e:D
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
nightmere taa da ne e travestit ???? so auspuh:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Pa neznite momci od zena parkot mozat da idat ili so travestiti ili so rikverc...
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Слушнав дека цела група Фемили Аеродром се сели во Турција заедно со нивниот идол Боки 13ка :pos: И дека сте почнале да учите турски дај боже да се отарасиме веќе од овие педериве:).
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Слушнав дека цела група Фемили Аеродром се сели во Турција заедно со нивниот идол Боки 13ка :pos: И дека сте почнале да учите турски дај боже да се отарасиме веќе од овие педериве:).
Не верувам дека си се помешал...сакаш со сила интересен да си а? Пусто дете, што пати за внимание...

Откако го востановивме комплексот кои ти е врежан од ФА, кажи ни ти за која екипа навиваш?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
vie ako imavte afiniteti kon grkot, nie ne sme takvi ne sme rikverc kako vas... obrati se kaj neznte momci vo crveno, cpG...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
vie ako imavte afiniteti kon grkot, nie ne sme takvi ne sme rikverc kako vas... obrati se kaj neznte momci vo crveno, cpG...
Kolku pati da vi kazam , TOA STO VE EBEME VAS , ne ne pravi pederi . Vie ste tie sto stalno go primate. Vie ste pederite. AJde sega dosta cyber sex , utre igrate so Sokoli u park , i me interesira kako ke idete do park , korteo , ili koj kako si stigne do sala? :)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.492
Поени од реакции
47.594
Зашто прашуваш,и за оваа нема да дадете карти ??
:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom