Фан клуб: МЗТ Скопје

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Сакаш да ми ја местиш слаткаркава? Ама имам девојка, ај можеби друг пат
Ти си бил многу поглуп отколку што мислев бе :tapp:. Ви препорачувам на сите да не се замарате со овој глупак не му ги ни читајте постовите 100 пати ќе ви биде подобро нема ни 1 пост кој му е на место само знае да сере и гомна да јаде :toe:. Ај биди реален бе мочко смрдлив ај дојди во Струмица и сликај крава,кокошка или друго нешто? Не се глупирај! Демек ние незнаеме како е у СК... имам стан у СК ама 100 пати ми е подобро во Струмица и никогаш не би живеел во Скопје! И престани веќе да сереш како Скопје е најдобар и главен град а другите сите се провинција...:uvo:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Ти си бил многу поглуп отколку што мислев бе :tapp:. Ви препорачувам на сите да не се замарате со овој глупак не му ги ни читајте постовите 100 пати ќе ви биде подобро нема ни 1 пост кој му е на место само знае да сере и гомна да јаде :toe:. Ај биди реален бе мочко смрдлив ај дојди во Струмица и сликај крава,кокошка или друго нешто? Не се глупирај! Демек ние незнаеме како е у СК... имам стан у СК ама 100 пати ми е подобро во Струмица и никогаш не би живеел во Скопје! И престани веќе да сереш како Скопје е најдобар и главен град а другите сите се провинција...:uvo:

sam si kaza, vistinata boli.. toa e jbg nemoze site da se rodeni vo Skopje
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
13
Поени од реакции
1
Ти си бил многу поглуп отколку што мислев бе :tapp:. Ви препорачувам на сите да не се замарате со овој глупак не му ги ни читајте постовите 100 пати ќе ви биде подобро нема ни 1 пост кој му е на место само знае да сере и гомна да јаде :toe:. Ај биди реален бе мочко смрдлив ај дојди во Струмица и сликај крава,кокошка или друго нешто? Не се глупирај! Демек ние незнаеме како е у СК... имам стан у СК ама 100 пати ми е подобро во Струмица и никогаш не би живеел во Скопје! И престани веќе да сереш како Скопје е најдобар и главен град а другите сите се провинција...:uvo:
Bez nervozi...
Zal mi e sto sega ti seta kokoska po doma, ama nie ne sme ti zgresile :(
A na vas seljacite i celo SKOPJE da vi go dademe pak ke ostanete SELJACI:tapp:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
sam si kaza, vistinata boli.. toa e jbg nemoze site da se rodeni vo Skopje
Јас не се согласувам дека ова е вистина како и сите други кои не се од Скопје...(Можеш да го видиш тоа во постот погоре) во повеќето случаи родниот крај е најдобар но јас не серам дека Скопје не го бива и дека сите се педери и слично како вие што го правете тоа дека имало крави во другите градови и слични глупости што нема ни 0,001% точно во тоа што го зборувате и доста веќе за тоа дискутирајте за кошарка! Каква вистина боли? Супер ми е во Струмица ти реков и пак ќе ти речам нема никакви крави ни кокошки во градот :pos: доста се глупиравте :toe:. Сакај си го Скопје како роден крај... но не зборувај глупости за другите градови како што тоа го прави твојот пријател Радикал!
А за типот погоре batman24 не заслужуваш внимание исто како и овие двајца ама неможев да се воздржам... повеќе не се замарам со вас доколку стварно мислете дека е така повелете дојдете во Струмица и уверете се во спротивното или можеби од инает така зборувате тепате време?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ти си бил многу поглуп отколку што мислев бе :tapp:. Ви препорачувам на сите да не се замарате со овој глупак не му ги ни читајте постовите 100 пати ќе ви биде подобро нема ни 1 пост кој му е на место само знае да сере и гомна да јаде :toe:. Ај биди реален бе мочко смрдлив ај дојди во Струмица и сликај крава,кокошка или друго нешто? Не се глупирај! Демек ние незнаеме како е у СК... имам стан у СК ама 100 пати ми е подобро во Струмица и никогаш не би живеел во Скопје! И престани веќе да сереш како Скопје е најдобар и главен град а другите сите се провинција...:uvo:
еве кого највеќе го здоболе вистината. што има врска мојата глупост со твоите кокошки?????????
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Јас не се согласувам дека ова е вистина како и сите други кои не се од Скопје...(Можеш да го видиш тоа во постот погоре) во повеќето случаи родниот крај е најдобар но јас не серам дека Скопје не го бива и дека сите се педери и слично како вие што го правете тоа дека имало крави во другите градови и слични глупости што нема ни 0,001% точно во тоа што го зборувате и доста веќе за тоа дискутирајте за кошарка! Каква вистина боли? Супер ми е во Струмица ти реков и пак ќе ти речам нема никакви крави ни кокошки во градот :pos: доста се глупиравте :toe:. Сакај си го Скопје како роден крај... но не зборувај глупости за другите градови како што тоа го прави твојот пријател Радикал!
а за тракторите не негираш???
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
NIso be so da bide ...ako treba neso da bide ..poveli
City Park Boy, не им се пуштај на моите деца!!! Не сакаат они машки! Ако си пијан, не значи дека треба да си ја пробаш среќата и да ќариш некој тука...тоа пробај кај брат му на Фриенд, тука нема обратни, све женскољуби и една слаткарка :)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
City Park Boy, не им се пуштај на моите деца!!! Не сакаат они машки! Ако си пијан, не значи дека треба да си ја пробаш среќата и да ќариш некој тука...тоа пробај кај брат му на Фриенд, тука нема обратни, све женскољуби и една слаткарка :)
ne be pa i ti ostaj go friend i bart mu puri sto pusat jas po zenive sum najcesto aerodromki si brkam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom