Фан клуб: МЗТ Скопје

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Тешки мудрости прочитав вечерва...
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Абе овие од кавадарци наеднаш дојдоја тука на форумот , се наполна со сељаци .. како од дивина да се дојдени , еден салам пост немат напишано , сами си се фалат и се праат нешто хахах.. реков јас изгледа вчера им е пуштен интернетот во Кавадарци па незнаат уште да го користат ...
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Абе овие од кавадарци наеднаш дојдоја тука на форумот , се наполна со сељаци .. како од дивина да се дојдени , еден салам пост немат напишано , сами си се фалат и се праат нешто хахах.. реков јас изгледа вчера им е пуштен интернетот во Кавадарци па незнаат уште да го користат ...
ma ne be,zosto taka mislis:pos2: :pos2: :pos2: ,pa sega u skolo glavna tema im e forumov,koj napisal,sto napisal kako napisal.nie uste nisto ne sme videle,ke pocnat sega da se razmnozuvaat kako zajaci:vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ф.А. одлична игра на вашиот МЗТ..честитки за победата..Јане одигра супер..Посебно она решавачката тројка..превзеде одговорност..
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
ma ne be,zosto taka mislis:pos2: :pos2: :pos2: ,pa sega u skolo glavna tema im e forumov,koj napisal,sto napisal kako napisal.nie uste nisto ne sme videle,ke pocnat sega da se razmnozuvaat kako zajaci:vozbud: :vozbud: :vozbud:
Видиш има и лек..дали ќе се пестициди, разни фунгициди, инсектициди...Админи..во секој случај има начин...
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Ф.А. одлична игра на вашиот МЗТ..честитки за победата..Јане одигра супер..Посебно она решавачката тројка..превзеде одговорност..
ne marcus,odigra solidno ali daleku e od odlicno.mujo za malce ke ja zaebese cela rabota so tie nekolku negovi sutevi,kako da igra basket pred maalo.ali nema veze,kako i da e ovaa pobeda ni bese poveke od potrebna pred derbito so rabotnicki.mislam deka u sabota ke bide dosta tesno i napnato i se nadevam deka ke pobedime makar i za pola kos razlika:vozbud: :pos2: :vozbud: :pos2: :vozbud: :pos2:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Видиш има и лек..дали ќе се пестициди, разни фунгициди, инсектициди...Админи..во секој случај има начин...
abe ne vikam ne,ama mene pa mi e dosadno bez niv.eve celo sabajle citam i se smeam, a sega posto se banirani utre ke nemam zanimacija:pos2: :pos2: :pos2:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Добро знам дека сакате повеќе..ама мора да се признае ..Охрид е жежок терен оваа година..паднаа и Струмица и Фени..така да ова победа носи тежина..
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Добро знам дека сакате повеќе..ама мора да се признае ..Охрид е жежок терен оваа година..паднаа и Струмица и Фени..така да ова победа носи тежина..
se slagam
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.681
Поени од реакции
70.938
Ne mi se veruva deka tepavme, vcera. Vreme e da gi ebeme rabotnicki:)
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
haha edvaj ocekuvam sabota ! :pos2: ke doagjaat cpb i lavovi ? :toe: :pos2:
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
ee bratu za rabotnicki ce se prasame a za mrazot ne vie skren do prva ve cekaat porazi:pos2::pos2::pos2:a vie ste GNASI i ne se zanesuvajte mnogu po grobari i delije zosto ce se zaebete nekade vie mnogu vlevate vo film a ste nikoj i nisto
eee do kaj dojde svetot... jbg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom