Фан клуб: МЗТ Скопје

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
Вака ќе ме извините ви слободно продолжете си со вашите препукувања само ме интересира кој е дечкото што бил истепан во Вц то ако може некој да го опише многу ме интересира ако некој бил присутен таму кога го тепале како што беше наведено да ми каже некој детал а..
крупен и кељав беше со таа блузичката портокалова(тоа се подразбира) и го носеа џандари во веце не знам зашто
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
крупен и кељав беше со таа блузичката портокалова(тоа се подразбира) и го носеа џандари во веце не знам зашто
Фала на информацијата мислиш на ќелав скрос нели онака наболдан или полн човек а.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
Фала на информацијата мислиш на ќелав скрос нели онака наболдан или полн човек а.
скроз кељав бричен,набилдан не знам крупен беше така здраво хранет sd
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Бевме ли два пати во Кавадарци?????
Море де бе прекините веќе еднаш да ај ти ка постар прв попушти даа виќе преку к*р ми е дојдено до вреѓање и провокации кој бил подобар кој бил натепан кој бил изплукан. Види гордос даа кој бил посилен или кој кого истепал туу празни муабети дааа.:vozbud:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Море де бе прекините веќе еднаш да ај ти ка постар прв попушти даа виќе преку к*р ми е дојдено до вреѓање и провокации кој бил подобар кој бил натепан кој бил изплукан. Види гордос даа кој бил посилен или кој кого истепал туу празни муабети дааа.:vozbud:
ajde ne kakaj
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Nego aerodromci sega u sabota/nedela(ne sum siguren koj den ) igrasme so vas taka? Rabotnicki garant ke pobedi , nie najverojatno ne doagame organizirano ( na kraj osekam u posleden moment ke ispadne deka doagame :tapp::tapp:) , sepak bi trebalo dosta luge da dojdeme da si gledame utakmica, pa sto bide nekad bide
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Нели игра струмица сега со работнички бе ?
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
ke bide interesno u sabota!!!! i ne so sobirajte oficijalno sramota ke bide ke vi se smeeme
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
ke bide interesno u sabota!!!! i ne so sobirajte oficijalno sramota ke bide ke vi se smeeme
убаво ви вика ако го направите тој беден потег пак да се соберете ради нас ке бидете општа заебанциа hihi hihi hihi лелеее ке вии се смеат и Лозари и Ајдуци hahahahahaha
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ако Гого организира ОК ама ако Компир и оној другиот тогаш НЕ за да не исапден ко минатиот пат.И сеа немојте одма со провоцирање:salut::baeh:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
Ако Гого организира ОК ама ако Компир и оној другиот тогаш НЕ за да не исапден ко минатиот пат.И сеа немојте одма со провоцирање:salut::baeh:
нема провоцирање тука пријателе ако го направите ова си удирате штембиљ на титулата “Мизерија на сезоната’’
Ајдуци се најдобри софтмор а Лозари во руки заедно со Рибари.!!!haha
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Ако Гого организира ОК ама ако Компир и оној другиот тогаш НЕ за да не исапден ко минатиот пат.И сеа немојте одма со провоцирање:salut::baeh:

koj i da ve sobira ke bide sramota posto se sobirate samo zaradi nas!!! ili vie se bojkotirate osven mzt ????? :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom