Фан клуб: МЗТ Скопје

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Знам бе дека мајка ти се ебе со црнци, не мора да ми кажуваш тоа.

Затоа коа ја онадев ја, пи*ката и беше распарчена ... :uvo:
Ејј пак ти? Немаш што да кажеш затоа што си со пречки у развој па почна да навредуваш? Ако ако ајде греота си.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Ејј пак ти? Немаш што да кажеш затоа што си со пречки у развој па почна да навредуваш? Ако ако ајде греота си.
druze be toa toj ga napravi vo nemok,vide deka go zaebav sam da se namesti i nemajki sto da kaze pisuva vakvi gluposti,ali ako,pa bez niv ne bi ni bilo interesno nas ovde :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
druze be toa toj ga napravi vo nemok,vide deka go zaebav sam da se namesti i nemajki sto da kaze pisuva vakvi gluposti,ali ako,pa bez niv ne bi ni bilo interesno nas ovde :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Да де и јас му кажав, го затнав 2-3 страни поназад и пак немаше што да каже во немоќ почна да навредува. Ако ќе си сфати сам колку само се бламира и покажува дека е неинтелегентен. :)
 
Член од
22 декември 2007
Мислења
31
Поени од реакции
1
Ејј пак ти? Немаш што да кажеш затоа што си со пречки у развој па почна да навредуваш? Ако ако ајде греота си.
F.A. детево стварно е отидено и има некој пречки во развојот:nesvest: пред некој ден случајно го "запознав". бар според неговата слика:toe:

П. С. Ливерпул фан у недела на Ј.Б.Т. биди спремен за фудбал :tapp:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
F.A. детево стварно е отидено и има некој пречки во развојот:nesvest: пред некој ден случајно го "запознав". бар според неговата слика:toe:

П. С. Ливерпул фан у недела на Ј.Б.Т. биди спремен за фудбал :tapp:
Ако бе нека се радува интересно му е, тек сеа полуматура му иде.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
F.A. детево стварно е отидено и има некој пречки во развојот:nesvest: пред некој ден случајно го "запознав". бар според неговата слика:toe:

П. С. Ливерпул фан у недела на Ј.Б.Т. биди спремен за фудбал :tapp:

Ау едвај чекам.

И, кај си ме запознал бе ? :pos:
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
:helou: aerodromciiii kako e ,kako ide noviot tim ke go bide li :):salut: stvarno ne gi razbiram ovie feni se ja spakuvaa titulata uste od polusezona,HAHAHA golemo cudo prva titula :wink: haha:salut:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Na rice gitla mu napravija fala bogu,dojde nov igrac od srbija clen na mladinskata reprezentacija na srbija,prethodno ima nastapuvano za ergonom nis i partizan
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Na rice gitla mu napravija fala bogu,dojde nov igrac od srbija clen na mladinskata reprezentacija na srbija,prethodno ima nastapuvano za ergonom nis i partizan
opasno krilo e maliot,skoluvan igrac,milsalm deka ke zavrsi golema rabota bidejki moze da igra so negovite 199 sm na pozicija 3 i 4
 

Kajgana Shop

На врв Bottom