Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
А-на-тасе се изјаснив јас во една тема, мислам дека беше во таа на Рабопички. Па пролистај таму ќе видиш, немам намера јас по 100 пати да пишувам едно исто.
Posto lani bese eden od najzagreanite "navivaci" na Strumica zatoa.Znaci golem navivacu odgodina moze da te ocekuvame i da pocnes da navivas za Ovce Pole.Poso kako so gledam ne si obicen simpatizer na MZT nego ajle si popizden prema rabotnicki i gi prevzemas misli na tvojot idol A-na-celavi so prekrasen nadimak ZOKI...
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Posto lani bese eden od najzagreanite "navivaci" na Strumica zatoa.Znaci golem navivacu odgodina moze da te ocekuvame i da pocnes da navivas za Ovce Pole.Poso kako so gledam ne si obicen simpatizer na MZT nego ajle si popizden prema rabotnicki i gi prevzemas misli na tvojot idol A-na-celavi so prekrasen nadimak ZOKI...
абе уште не спиеш?прошла је пауза за топли оброк:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
mnogu mi e zal sto se zaeba najgolemoto derbi :S sega znam deka i u aerodrom na nas nema da ni dadat karti :S
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
mnogu mi e zal sto se zaeba najgolemoto derbi :S sega znam deka i u aerodrom na nas nema da ni dadat karti :S
Абе не се прај ного паметен на вас и да ви дадат карти пак неможе да ги надвикате дома а на вас ви беше страх да не ве надвикат у вашта сала и за тава не дадеете карти .
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Абе не се прај ного паметен на вас и да ви дадат карти пак неможе да ги надвикате дома а на вас ви беше страх да не ве надвикат у вашта сала и за тава не дадеете карти .
abe koga ne znaes ...kako da ti kazam toa e nasa rabota a i nemase da vlezat povekje od nas posto jas licno gi vidov kolku se pod zeleznicka
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
И уште 100 кој беа песимисти дека ќе се влезе, затоа што однапред го знаеја епилогот. И џабе зборите сега, ние дојдовме, вие не сакавте да дадете карти. Да не дојдевме разбирам, ама вака немате право да зборите
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
И уште 100 кој беа песимисти дека ќе се влезе, затоа што однапред го знаеја епилогот. И џабе зборите сега, ние дојдовме, вие не сакавте да дадете карти. Да не дојдевме разбирам, ама вака немате право да зборите
abe ti mi zboris kako navivacite da ti rekle ne davame karti...nema veze so nas koj saka da se dere u prazna sala daj ne zafrkavaj
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Aaaaa значи вие бевте 2.000 во сала... исто колку што бевте и со Соколи...да не се повторуваме, на сила ве собра Командантот за со Мзт и од страв да не се усерете не ни дадовте ни карти. Се виде каков кам-бек направивте, со Торус 13, со Фени 22 на трибина...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
abe ti mi zboris kako navivacite da ti rekle ne davame karti...nema veze so nas koj saka da se dere u prazna sala daj ne zafrkavaj
Прашајте го вашиот комесар за безбедност (читај командант, читај воџа) зашто дал само 150 и доста трамбулите глупости
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Aaaaa значи вие бевте 2.000 во сала... исто колку што бевте и со Соколи...да не се повторуваме, на сила ве собра Командантот за со Мзт и од страв да не се усерете не ни дадовте ни карти. Се виде каков кам-бек направивте, со Торус 13, со Фени 22 на трибина...
А со Соколи 6 ипол?
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
abe ti mi zboris kako navivacite da ti rekle ne davame karti...nema veze so nas koj saka da se dere u prazna sala daj ne zafrkavaj

Братче очајни сте џабе правите кам бек ако може да се нарече ова кам бек кога се собирате само коа играте со мзт:toe:...А за карти никој не рече дека нема да ви дадеме не сме ние педерска раса како вас ќе имате да ама ке бидат по цена од 10 000 ден па ако сакате повелете...Со Соколи сте биле 23 души СРАМОТА!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom