Фан клуб: МЗТ Скопје

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....... vakava dosetka do sea nemam slusnato auuuuuuuuuuuu....:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
PREVRTUVANJE

Исто како она, Скопје има Аеродром-куров ми е авион........Што може да смисли ум кој што цел ден ја копа нивата и секоја година е се поразочаран затоа што нема откуп .....

Дегенерици едни, не замарајте до почеток на сезона.....
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Исто како она, Скопје има Аеродром-куров ми е авион........Што може да смисли ум кој што цел ден ја копа нивата и секоја година е се поразочаран затоа што нема откуп .....

Дегенерици едни, не замарајте до почеток на сезона.....
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Ех да не отидев на лозјето како мал да му го изедам лебот и водата да му а испиам немаше да знам каде се наоѓа:baeh:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Опаа ќе фрчат пак камења и слични реквизити
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Ех да не отидев на лозјето како мал да му го изедам лебот и водата да му а испиам немаше да знам каде се наоѓа:baeh:

Aј преведи....И не е смешно, вие сте трагична реалност на македонското општество...
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Па Лозари сме да го ебам нормално дека одиме на лозје, традиција си е тоа, никој кавадарчанец не се срами од тоа дека има лозје, хехе ебати муабетот, нема шо ај глупости ќе расправаме
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Опаа ќе фрчат пак камења и слични реквизити
Lani imavte mnogu ubav docek... si znaete vie...



Исто како она, Скопје има Аеродром-куров ми е авион........Што може да смисли ум кој што цел ден ја копа нивата и секоја година е се поразочаран затоа што нема откуп .....

Da, da lani istresoa mnogu kiksovi.... abe ako ne ste vie nema koj da me nasmee..
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Добро бе вие што замарате цело време на форумов, 3-4 луѓе од Струмица... Ај не пишувајте више на оваа тема, отворете си тема "Беше некогаш" и таму зборете за вашиот клуб. Тие 50 разлика оваа година ќе станат 80. Е тогаш кај ќе бидете не знам?
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Lani imavte mnogu ubav docek... si znaete vie...






Da, da lani istresoa mnogu kiksovi.... abe ako ne ste vie nema koj da me nasmee..
Епа оди ти мавај со камења не малите деца да ги терате да мават:uvo:
А инаку има некој план да ве каменуваме ама воџите ни пискат нешто:)
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Епа оди ти мавај со камења не малите деца да ги терате да мават:uvo:
А инаку има некој план да ве каменуваме ама воџите ни пискат нешто:)
Ајде и тоа да го видам, па да поминете како Кумани, Сити Парк Бојс и остали кои си го добиле
 

Kajgana Shop

На врв Bottom