Фан клуб: МЗТ Скопје

nzs

Член од
27 март 2008
Мислења
179
Поени од реакции
0
имам некое претчувство дека ке ги поминеме Амак. Во сите 4 натпревари до сега против нив бевме подобри, не се ништо посебно, освен Фрај и Војдан другото не би можело ни во Мзт да игра. А и премногу зависат на шутот и Фрај и Војдан, така да можно е да поминеме. А после тоа Струмица ќе не здрви 3:0
Strumica so taa slaba igra so a pokaza u Kavadarci nema sansi da ve tepa. samo pupovic i latovic igraa kako so treba. Tasovski 2 bunari(topkata ne cepna ni obrac ni tabla) imase...
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Strumica so taa slaba igra so a pokaza u Kavadarci nema sansi da ve tepa. samo pupovic i latovic igraa kako so treba. Tasovski 2 bunari(topkata ne cepna ni obrac ni tabla) imase...
Добро бре содржател...тренираш или со почетничка среќа тресеш глупости...Струмица немала шанси со МЗТ оти имала слаба игра во Кавадарци...ццц...да не ти избегала некоја бројка...ја собери се..
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ZA SEA E SIGURNO EDEN AVTOBUS A AKO IMA POVKE ZAINTERESIRANI KE SE DADE USE EDEN ALI NE SE ZNAE USTE
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ke se ide izgleda eden avtobus bidejki nema pari za dva da se dadat..
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Еее а бе што бидна со овој Нејтан Бол???ќе се враќa пак во Мзт или..Знам имаше повреда и се врати во USA!!
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ф.А. колку натпревари е казнет МЗТ да игра пред празни трибини..?
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Значи теоретски може да сте полуфиналисти или обратно, а публика да не видат играчите..аман бе...кога најмногу им треба подршка..
 

nzs

Член од
27 март 2008
Мислења
179
Поени од реакции
0
Добро бре содржател...тренираш или со почетничка среќа тресеш глупости...Струмица немала шанси со МЗТ оти имала слаба игра во Кавадарци...ццц...да не ти избегала некоја бројка...ја собери се..
a so ti ako si moderator mislis nema da ti vikam nis?
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
a so ti ako si moderator mislis nema da ti vikam nis?
Сега ли го прочита бе после цел ден..па што е нзс...затоа те нареков содржател..а ти што тресеш глупсти тресеш и ја не се расправај со мене.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
a so ti ako si moderator mislis nema da ti vikam nis?
Вие кавадарчани сте администратори никој ниште несмее да ви каже ме изнервиравте нема до дека..
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Сега ли го прочита бе после цел ден..па што е нзс...затоа те нареков содржател..а ти што тресеш глупсти тресеш и ја не се расправај со мене.
Маркус крив си! Од кај знае момченцено што значи всушност НЗС :)
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Кога играте со Амак?
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
citaj gi prethodnite postovi ili na amak fan-klubot pa kje vidis.........
 

Kajgana Shop

На врв Bottom