Фан клуб: Куманово

Дискусија во форумот 'Баскет фан клуб' започната од Кумани Куманово, 3 јули 2009.

 1. Sasa Ilic

  Sasa Ilic

  Член од:
  24 август 2016
  Мислења:
  505
  Допаѓања:
  291
  На Black Knight му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Black Knight

  Black Knight

  Член од:
  16 мај 2010
  Мислења:
  4.193
  Допаѓања:
  1.693
  Гомно клуб овј мзт не е прав мзт овој е профитерски мзт, криминалан, го.но мзт, овј мзт служи за лечење фрустрацие од АБА лигу затој што ги силуесва тамо кој како стигне

  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
   
  На Sasa Ilic му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sasa Ilic

  Sasa Ilic

  Член од:
  24 август 2016
  Мислења:
  505
  Допаѓања:
  291
  Још иронија да биде голема имав од сви најскупу екипу, федерацију и судие на своју страну и па ги малце, исти су како фмп у Србију...
   
  На Black Knight му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Captain Clutch

  Captain Clutch

  Член од:
  20 август 2012
  Мислења:
  1.418
  Допаѓања:
  448
  [​IMG]

  Спаваш ли мирно Драгане Лабовиќу???
   
  На TheRiddleR, Black Knight и Sasa Ilic им се допаѓа ова.
 5. Middle Distance Runner

  Middle Distance Runner

  Член од:
  11 јули 2008
  Мислења:
  3.251
  Допаѓања:
  1.052
 6. Stribor

  Stribor

  Член од:
  23 ноември 2013
  Мислења:
  235
  Допаѓања:
  53
 7. комшијаTи

  комшијаTи Комшија Ти

  Член од:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  5.721
  Допаѓања:
  4.399
  а зашто пуштав жалбе па исти људи су у сви тија институцие :D
   
 8. marinetti

  marinetti

  Член од:
  1 септември 2014
  Мислења:
  3.402
  Допаѓања:
  4.555
  Изненадувачки.
   
 9. комшијаTи

  комшијаTи Комшија Ти

  Член од:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  5.721
  Допаѓања:
  4.399
  Прв пут се согласују сс Мкф ,људи што га водив клуб врску немав сс кошарку и спорт, тотално непрофесионално
   
 10. imnot40

  imnot40

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  1.100
  Допаѓања:
  476
  I ja se saglasuju, uprava ni e katastrofa, amo savez e posledjan koj toj smee da ga kaze, ne sa oni tuj da objasnuev koj kavu upravu ima...
   
 11. Sasa Ilic

  Sasa Ilic

  Член од:
  24 август 2016
  Мислења:
  505
  Допаѓања:
  291
  Јонче не спаси сга, а сви му се смеесва на почетак кд не мога да даде поени, мада на туј утакмицу не извади и против Кожув исто. Свака му част и на њега и на Мандиќа што ни га препоручија
   
  На Black Knight му/ѝ се допаѓа ова.
 12. martins

  martins

  Член од:
  1 јуни 2008
  Мислења:
  1.167
  Допаѓања:
  375
  http://ekipa.mk/bozhinovski-sramna-odluka-na-arbitrazha-tuzhbi-do-naumoski-i-gavriloska/

  Наумоски и Моника Гаврилоска можеби биле добри кшаркари, но тоа не го крие фактот дека се очајни менаџери во федерација.

  Па има ли по очајан менаџер од тебе или што и да си, ебем ти племе дебело!

  Само симултанка на Брауна не извади од некоју поголему катастрофу, очекују дома у ревашн да местимо ако е квота над 2 за Пеќ :)
   
 13. Black Knight

  Black Knight

  Член од:
  16 мај 2010
  Мислења:
  4.193
  Допаѓања:
  1.693
  Нема да гу местив не ги се исплати финале ке га местимо овој тешко мора поени дс се соберев идев избори

  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
   
 14. imnot40

  imnot40

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  1.100
  Допаѓања:
  476
  Што ќе местимо јадни ми... амо ај колко смо ми јадни, овија Пеќ изгледа они појадни чим сас 7 играча (ако уопште и можеш да ги кажеш играчи) им се држимо, замисли 8 да имасмо???
   
 15. martins

  martins

  Член од:
  1 јуни 2008
  Мислења:
  1.167
  Допаѓања:
  375
  како мислиш што ќе местимо, дај не се заебавајте само да не има на БЕТ365 и слични не е проблем... факт е после овј резултат дека ќе имамо дома квоту барем 1.50 што значи за Пеќ 2.20 :D

  Јутре Соколи лагано не добивав?
   

Сподели преку: