Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.475
Поени од реакции
16.086
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.130
Поени од реакции
5.239
Aбе овија од металски завод тито навикнати на силу све да зимав, мани ли играча ни зимава, лани титулу сс судие и федерацију, сг почнава Јово наново

http://ekipa.mk/kozhuv-reagira-zoshto-mzt-morashe-da-slavi-vo-gevgelija/
Гомно клуб овј мзт не е прав мзт овој е профитерски мзт, криминалан, го.но мзт, овј мзт служи за лечење фрустрацие од АБА лигу затој што ги силуесва тамо кој како стигне

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.475
Поени од реакции
16.086
Још иронија да биде голема имав од сви најскупу екипу, федерацију и судие на своју страну и па ги малце, исти су како фмп у Србију...
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.097
Поени од реакции
4.938
а зашто пуштав жалбе па исти људи су у сви тија институцие :D
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.097
Поени од реакции
4.938
Прв пут се согласују сс Мкф ,људи што га водив клуб врску немав сс кошарку и спорт, тотално непрофесионално
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
1.131
Поени од реакции
489
I ja se saglasuju, uprava ni e katastrofa, amo savez e posledjan koj toj smee da ga kaze, ne sa oni tuj da objasnuev koj kavu upravu ima...
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.475
Поени од реакции
16.086
Јонче не спаси сга, а сви му се смеесва на почетак кд не мога да даде поени, мада на туј утакмицу не извади и против Кожув исто. Свака му част и на њега и на Мандиќа што ни га препоручија
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
1.167
Поени од реакции
375
http://ekipa.mk/bozhinovski-sramna-odluka-na-arbitrazha-tuzhbi-do-naumoski-i-gavriloska/

Наумоски и Моника Гаврилоска можеби биле добри кшаркари, но тоа не го крие фактот дека се очајни менаџери во федерација.

Па има ли по очајан менаџер од тебе или што и да си, ебем ти племе дебело!

Само симултанка на Брауна не извади од некоју поголему катастрофу, очекују дома у ревашн да местимо ако е квота над 2 за Пеќ :)
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.130
Поени од реакции
5.239
http://ekipa.mk/bozhinovski-sramna-odluka-na-arbitrazha-tuzhbi-do-naumoski-i-gavriloska/

Наумоски и Моника Гаврилоска можеби биле добри кшаркари, но тоа не го крие фактот дека се очајни менаџери во федерација.

Па има ли по очајан менаџер од тебе или што и да си, ебем ти племе дебело!

Само симултанка на Брауна не извади од некоју поголему катастрофу, очекују дома у ревашн да местимо ако е квота над 2 за Пеќ :)
Нема да гу местив не ги се исплати финале ке га местимо овој тешко мора поени дс се соберев идев избори

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
1.131
Поени од реакции
489
Што ќе местимо јадни ми... амо ај колко смо ми јадни, овија Пеќ изгледа они појадни чим сас 7 играча (ако уопште и можеш да ги кажеш играчи) им се држимо, замисли 8 да имасмо???
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
1.167
Поени од реакции
375
Што ќе местимо јадни ми... амо ај колко смо ми јадни, овија Пеќ изгледа они појадни чим сас 7 играча (ако уопште и можеш да ги кажеш играчи) им се држимо, замисли 8 да имасмо???
како мислиш што ќе местимо, дај не се заебавајте само да не има на БЕТ365 и слични не е проблем... факт е после овј резултат дека ќе имамо дома квоту барем 1.50 што значи за Пеќ 2.20 :D

Јутре Соколи лагано не добивав?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom