Фан клуб: ЖРК Вардар

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
983
Поени од реакции
2.202
Κој κич,κој туρбо фолκ се фотκиве човече,мизеρија...Ниκаκов сеκсипил нема,ниκаκва женственост само евтина и пρоста еρотиκа.Па волκу фотошоп не κоρисти ни девојче у пубеρтет што е целото бубуљици.Пола и повеќе не ги ни познав κои се дуρ не зумиρав да пρочитам имињата.Од лепотици κо Дамјановиќ,Хмиρова,Пенκа,единствена идеја да ти е од нив да напρаиш бугаρсκи певаљκи,тρеба да си талентиρан антиталент.И Дејан Миличевиќ ќе го фати сρам од фотосесијава.А и што да очеκуваш од Пелистеρκа κога Жеρе фаκинг Беρбеρ е битна фаца у фиρмата...:bravobe:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Календаров е помртов и од тој црниот сок ванаби Кватро што им е на Пелистерка. пу
 
Член од
23 мај 2014
Мислења
50
Поени од реакции
63
ne samo so ke bide kuznecova dobra zamena tuku momentalno nejzinata forma e podobra od onaa na dembele, samo edinstven problem vo momentot e povredata na kuznetcova so ja zaraboti na svetskoto so se nadevam deka ne e nesto seriozno[DOUBLEPOST=1450803823][/DOUBLEPOST]a i ako planiraat da ja izbrkaat cernoivanenko ke treba uste edna klasa rakometarka na taa pozicija moja zelba e natali hagman od svedska
Хагман е во преговори со друг клуб и тоа на големо се преговара таму
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Брат дај не спомињај пошо за греота е, од инстаграм да им изваделе рандом слики бољи календар ќе напраеле.
Јас сега ги видов сликите. Кој невкус, која сељачана, кој простотилак вришти од сликите. Страшна работа.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
На Лекиќ, Алтхаус и Јованка нај ок сликите. Какво тело вади нацисткава на 30+ :eek:
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.931
Поени од реакции
1.794
nesto novo, aktuelno? ke ostanuva lekic, ke si ide? odamna nemam slusnato novini za zrk
Јас подслушнав дека ке донесат 4 Русинки и Аморим,а колку е вистина ?
Ако ги донесат нив Лекич си оди ,ама ке згрешат ако не и го продолжат договорот за уште 1 год.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom