Фан клуб: Љоренте

Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.591
Тоа 352 година п.н.е. бројките многу потсетуваат на формацијата што Конте ја форсира 3-5-2.... Си знае човекот кај кого иде :cuc::icon_lol:
a ти мислиш случајно е тоа напишано? :icon_mrgr:
 
Член од
14 март 2013
Мислења
2.835
Поени од реакции
8.678
А некаква поента се докажува некому со темава? Стварно прашувам, не ми е јасно..
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.591
Пеџ ајде бриши ја темава чим толку мерак ти се прај
п.с.ко ќе го прочиташ мислењево ќе се израдуваш повеќе од Груевски после затворањето на А1 :cautious:
п.п.с. Се што е убаво кратко трае :place: :place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place:


и запамтете народе, со Љоренте, вода и оган нема заебанција
 
Член од
14 март 2013
Мислења
2.835
Поени од реакции
8.678
^ Ме потсети на маказиот од Ривалдо, сам си ја крена и ја опали. :)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.670
Поени од реакции
21.228
Најбоље нешто е што го сменил никот од madrista во blanco. Торпедо!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom