Фан клуб: Љоренте

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.945
Љоренте стрелец за Билбао денеска со Депортиво, ама и Роки даде гол со Парма па треба и за него фан клуб да отвориме, не е фер.. :(
Може и на Констант да му отвориме ако даде гол вечер со Јувентус, можи и Мунтари.. :)
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
2.001
еве го голот на љоренте од 10 секунда малце лоша снимка

 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.905
Поени од реакции
5.927
Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооол :vozbud:

Љоренте скорс


:icon_lol:
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.741
Поени од реакции
20.448
Имате проблем со вашите напаѓачи? Тогаш вашето решение е...
Llorente.jpg

Fun fact: Англиската кралица всушност е Љоренте


*вторава слика му била преголема на серверот и мораше преку imgur
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
24.732
Поени од реакции
73.759
Конте (сликата лево) покажува кој е главниот во тимот

 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.741
Поени од реакции
20.448
Уште колку дена останаа?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom