Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
ОООООООООО КОЈ ЅВЕР Е ФРЕНК! ГО ОБОЖАВАМ! :back:

Одлично наместен беше Босингва ако не се лажам во живиот ѕид, се тргна и му отвори место на Лампард, Шварцер совладан и 1-2! :vozbud::vozbud::vozbud:

Иначе за Калу, реков во 70 минута ќе влезит, за малце згрешив, 72 беше.
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
лелееееееееееее мајкоооооооооооооооо лампарддддддддддддд е ова е гол а не оној кики сто ги шутираааа:vozbud:нема збор прекраснноооо ајде сеа уште еден и мирна глава:smir:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
2-2... Разочарување невидено. Лампард само блесна, Иванович солидно, другите испод просек.

Јас сум разочаран и деморализиран, се повлекувам.
 
В

Вори

Гостин
Да ти ебам Чех се по список,и мајка ти и сестрати и женати и се што имаш женско дома копиле едно гнасно,сељак еден неписмен.Да ти ебам и Микел дрво едно некастрено копиле едно нигериско,матер да ти ебам.Да не се знаело да се одбрани водство,бе пичкави матер да ви ебам се по список,да ви поебам.

Е сега слободно можете да ме банирате.
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
официјално веќе се повлекувам од навивање за челзи додека е овој сколари на клупата да иде во 3 лепе си знае тој каде крајно разочарување :nerv:

и да да им е**м на играчите семката само челзи ме падна на лифче:jaj:
 
F

fantomX

Гостин
Со која мотивација и поважно, со кој морал и самодоверба сега на Олд Трафорд?

Нејќам да преудицирам уште од сега, ама за титулата треба и на, се извинувам шо вака директно велам, газо да имаш среќа (ко Ливерпул и Јунајтед). Ова појќе боли отколку поразот од Ливерпул на пример.

Да ти ебам Чех се по список,и мајка ти и сестрати и женати и се што имаш женско дома копиле едно гнасно,сељак еден неписмен.Да ти ебам и Микел дрво едно некастрено копиле едно нигериско,матер да ти ебам.Да не се знаело да се одбрани водство,бе пичкави матер да ви ебам се по список,да ви поебам.

Е сега слободно можете да ме банирате.
Шо да прај бе Чех? Скроз до статива помина топката, појќе Дрогба е крив шо не покри ко шо требаше. А за Микел да, и негативна оценка би дал за него.
 
В

Вори

Гостин
Ова боли највеќе,у пм.Оној Чех не знае да се помрдне мајмун,слепец.Иначе можеме да се поздравиме со титулата да си знаете.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.120
Поени од реакции
8.189
Со која мотивација и поважно, со кој морал и самодоверба сега на Олд Трафорд?

Нејќам да преудицирам уште од сега, ама за титулата треба и на, се извинувам шо вака директно велам, газо да имаш среќа (ко Ливерпул и Јунајтед). Ова појќе боли отколку поразот од Ливерпул на пример.


Шо да прај бе Чех? Скроз до статива помина топката, појќе Дрогба е крив шо не покри ко шо требаше. А за Микел да, и негативна оценка би дал за него.
епа дека е дрво затоа и немој толку да го браните чех 2 гола негова вина да брани у некој послаб клуб ке си го рендаат како сакаат и тоа се доказа на Европско какви евтини голови примасе...
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
само отставка од оној мангупоттт не знае да мотивриа играчи ништоооо наредно нешто е дискусија кој че седне на местото негово??? ја би за хидинк за дуг никој!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom