Фан Клуб: Челзи

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.917
Поени од реакции
84.337
Ај после последниот пренос од ЛЕ на МТВ не може да се посрамиме повеќе од Интер. Right? RIGHT? RIIIIIGHT?
 
Член од
14 март 2013
Мислења
50
Поени од реакции
33
Здраво момци,јас сум нов член на форумот.Се надевам ќе се дружиме и нормално ќе го бодриме вечер нашиот тим против Стеауа.Исто така и да го подржиме Бенитез да си даде оставка!
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.871
Поени од реакции
11.490
Здраво момци,јас сум нов член на форумот.Се надевам ќе се дружиме и нормално ќе го бодриме вечер нашиот тим против Стеауа.Исто така и да го подржиме Бенитез да си даде оставка!
Велкомен.

Вечер навиваме за Стеауа. Се шалам. Ама ако тепаме, играчиве ќе цркнат, 4 утакмици у 9 дена. Бенитез стеј! Се шалам. Ќе си иде...ама на крај од сезона. Дотогаш, стеј калм енд Рафа Крофнитез.
 
Член од
27 август 2009
Мислења
1.540
Поени од реакции
1.671
Приоритет треба да биде пласман за в година во ЛШ.
Ептен утакмици се собраа.:eek: Па и сега дополнителен реванш со Јунајтед. Сепак ќе ги гледаме на телевизија, јас на ова многу се радувам дека очи израсипав со стримојне.
 
Член од
14 март 2013
Мислења
50
Поени од реакции
33
Chelsea team v Steaua: Cech, Azpilicueta, Terry, Luiz, Cole, Ramires, Mikel, Oscar, Mata, Hazard, Torres.
 

closertb

Пластичен
Член од
23 октомври 2011
Мислења
893
Поени од реакции
1.049
CHELSEA (vs Steaua): Čech; Azpilicueta, Terry, Luiz, Cole; Ramires, Mikel; Oscar, Mata, Hazard; Torres

Налетав на ова, не знам колку е официјално.
Сепак, ми се допаѓа. Го нема Мозес просекот, а ми се допаѓа тоа што го игра Микел.

Блиц прашање: Вечерва Торес со хет-трик?
 
Член од
14 март 2013
Мислења
50
Поени од реакции
33
CHELSEA (vs Steaua): Čech; Azpilicueta, Terry, Luiz, Cole; Ramires, Mikel; Oscar, Mata, Hazard; Torres

Налетав на ова, не знам колку е официјално.
Сепак, ми се допаѓа. Го нема Мозес просекот, а ми се допаѓа тоа што го игра Микел.

Блиц прашање: Вечерва Торес со хет-трик?
хммм,добро прашање :) Можно е.:pos: ---> http://www.youtube.com/watch?v=OqLnwjbavgQ
 
L

Löwe

Гостин
Се е во ред само Хазард и Мата мораше да добијат одмор. Можеме и со Марин и Мозес да ги поминеме
 
G

Geezer

Гостин
Не знаев дека денеска го играме реванш мечот со Манчестер.

Прв тим и после ќе колабираат против Вест Хем и Манчестер. Ама ајде.

А за Мозес да зборите дека е просек, со само 10 стартови сезонава, регуларни, во сето сивило, на 21 година и за тоа што играл изиграл сосема солидно во неговата прва сезона за Челзи, не знам што да ви речам.
 
G

Geezer

Гостин
Друже го знам типчево не е Al, денес првпат има средба со Кајгана форумот ;)

Оп, се извинувам тогаш. Ако не е така. Менувам изјава. Ама ако си и ти преварант да ме мавташ, тешко тебе :icon_lol:
Ми е сумњиво што ти од нигде се појави, да аргументираш и да го правдаш, ама ајде, да не изигрувам полицаец.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom