Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Секаде изгледа нема слика. Вториот гол на Звезда не да не беше гол него не знам. Само нека идат боље они него овие Кипарциве со знаме Кипар е Грчки.
 
А

Ајсшутер

Гостин
2-2 добро се извадија Звезда со погодок во 85 минута сега очекувам да му шибнат 1 гол на Апоел и да се радуваат :)
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
ne znam do koga so vakvi pobedi zalno e
ama ima i dobri strani kipranive ne idat dalje i klupski koeficient za idnata godina!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.789
Поени од реакции
44.238
3-2 , Милијас од пенал , 103 '
 

CurvaSud_Milan

rossoner4life
Член од
21 март 2008
Мислења
622
Поени од реакции
4
Секаде изгледа нема слика. Вториот гол на Звезда не да не беше гол него не знам. Само нека идат боље они него овие Кипарциве со знаме Кипар е Грчки.
Точно дека не беше гол, ама и над Гај имаше чист фаул пред кипарциве да го постигнат вториот гол, па затоа судијата направи мала компензација и работите си дојдоа на свое место. :)

Иако звезда ме разочара со играта, сепак се надевам дека ќе успеат да го задржат моменталниов резултат.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ОДМА БЕ ОТКАЗ ЗА ЗЕМАН!!! Да му ебем мајката у пичка ЌОРА!!! Одма нека си собере парталите и тој и играчите што ги донесе, го уништи тимов мајку да му ебем!!! Цццццц, лелееееее!!!:nerv::nerv:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.504
Поени од реакции
5.488
Мора да се признае незгоден противник на Звезда, им даваат гол со играч помалце, ама ЗВЕЗДА е ЗВЕЗДА мора да победи :vozbud:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Ех ништо од моите препоставки дека Звезда ке победи,Кипарчаниве јаки испаднаа бе доста незгоден противник.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе каков незгоден противник бе? Што напрае АПОЕЛ? Нема што да се лажеме самите себе, ЗВЕЗДА беше КАТАСТРОФА!!!! Победна игра немам видено у живот од Звезда, и да пројдеше срамота ќе беше пак, зошто неможе да поврзе 2 додавања! СРАМОТА!!! Еееех Земан бе, е сега е сигурно дека ќе лета...а за играчиве незнам! Делије упатија опомена после натпреварот со Банат за да не се повтори такво нешто повторно, ама после ова има да го јадат лошо! Ако ако...
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
одма отказ за земан и бунјевчевич да им ебам мајката од кога дојдоа во звезда ништо асално не направија до сеа немаат една победа една нерешена и еден пораз во лигата а сеа место да ги убијат циганите они 3-3 алал да му е на земан бил голем стручнјак...
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
слабо денеска звезда
 

Kajgana Shop

На врв Bottom