Фан Клуб : Фени Индустри

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ti samo misli si deka Bandata e tuka.
Ako ne veruvas odi u klubot i zemi si cd od kaj nego jas sega bev i go zemav noviot DJEMS BOND.Aj dogovori se sam so sebe prvo bev TRAJCETO so mu kupuval semki na Amir,sega sum Bandata i jadis gomna za nego a ako imase nesto protiv nego zosto ne mu kaza nesto vcera koga pravese muabet on so Toni vasiot vodza i na kraj kraeva so me bole stapot so si mislis ti, ti i onaka nemas pojma.
Не бе баце јас немам ништо против него(тебе).....:smir:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Go gledav vcera Rabotnicki so Amak katastrofa bese, ako igrae i so nas taka ce go tepame 15 razlika. konecno Feni e na prvoto mesto.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
pa za da vidis be prijatele deka jas ne sum toj so mislis a i nema veza so sakas misli si.
trojanec вака ли ти верен навивач неможеш да отидеш на утакмица да го бодриш твојот тим ц ц ц Јас бев Бт се вратив и директ на утакмица да навивам за ВВ.Тиквеш и после речите Лозари не знаат да ценат клуб а бе ако треба и ке умрам на трибина ама ке навивам колку ме држе глас е така се сака клуб а не вака со постови по форуми :smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
koj bese najdobar od kaj nas
inaku fala za prethodnata infomacija
Игравме колегијално и никој не отскокнувасе.Ногу јака утакмица.Иначе според голевите најдобар беше Перо пошто погоди 4-5 пенали и Славјан се разбрани...
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Eden kolega od fakultetot bil u park na utakmica i mi kaza deka imalo 150 dusi, na televizijata ne se gledase ubavo. A tia od skopje ne zaebavat kako ni bila prazna salata a kaj niv so e toa katastrofa 150 dusi. Vcera na Feni imase minimum 1000 so Vardar.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
trojanec вака ли ти верен навивач неможеш да отидеш на утакмица да го бодриш твојот тим ц ц ц Јас бев Бт се вратив и директ на утакмица да навивам за ВВ.Тиквеш и после речите Лозари не знаат да ценат клуб а бе ако треба и ке умрам на трибина ама ке навивам колку ме држе глас е така се сака клуб а не вака со постови по форуми :smir:
Jas na Feni ne ispustam utakmica a na rakomet odam koga mozam posto deneska imav rabota so morav da ja zavrsam i eve se izvinuvam na rakometarite so ne gi bodrev deneska ama na drugata utakmica sigurno ce dojdam.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Eden kolega od fakultetot bil u park na utakmica i mi kaza deka imalo 150 dusi, na televizijata ne se gledase ubavo. A tia od skopje ne zaebavat kako ni bila prazna salata a kaj niv so e toa katastrofa 150 dusi. Vcera na Feni imase minimum 1000 so Vardar.
Да.Шо сакат повеќе за со тој противнк?Во Среда и со Работнички ќе биде преполна
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
33
Поени од реакции
0
Честитки за борбеноста на ракометарите на Тиквеш, а воедно честитки и за Лозарите кои покажаа дека и во празна сала ако се тие таму можат да направат добра атмосфера. Само уште тапани фалеа да бидете уште појаки. Исто така за пофалби е дека имате и подмладок. Незнам дали тоа детето што го држеше Зизи му е син или внук, али тоа е за пофалби што уште од мало го носе на утакмици и го заучува да го сака спортот.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Честитки за борбеноста на ракометарите на Тиквеш, а воедно честитки и за Лозарите кои покажаа дека и во празна сала ако се тие таму можат да направат добра атмосфера. Само уште тапани фалеа да бидете уште појаки. Исто така за пофалби е дека имате и подмладок. Незнам дали тоа детето што го држеше Зизи му е син или внук, али тоа е за пофалби што уште од мало го носе на утакмици и го заучува да го сака спортот.
ako voa so go kazuvas e taka togas super i bas mi krivo so ne mozev da dojdam.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Да.Шо сакат повеќе за со тој противнк?Во Среда и со Работнички ќе биде преполна
za so ekipa kako vardar super bese imase i atrakcii malku voa bese kako zagravanje za u sreda. ima li plakati za vo sreda kolku pari ce bide kartata znae li nekoj ili bez pari ce bide kako so vikat u gradot.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom