Фан Клуб : Фени Индустри

V

Viktoranius

Гостин
Од делије ... па вие го пеевте , па сега ние , што има нејасно ? ...

А за чавезе , незнаев дека и вие ја пеете , немам видено клип од вас со таа песна ...
И јас ја немам слушнато да ја пеат.

Иначе грешка си за зимањето од вашиот форум, тој линк го пронајдовме случајно на јутубе.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
hahaha

pak go ispusija ovie skopjancinjata glupi.
edno prasanje do fanovite na femily: kolku pati go pusite ovaa godina???
i ne mesaj sega navivanje ce pravime posle toa muabet za navivanje sega odgovorime kolku pati ne pobedivte dole n teren???? 5, 6 10 hahahahah


nie 3 godini vo mak basket oni 18 i imame povece tituli od niv hahhaahaha
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Што има тука смешно не ми е јасно ?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
vie ste smesni kako sto e smesno :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Дај бе банирајте го идиотов
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еј,ајде не се карете.Струмица има нова,химна ќе ја плати општината,не важно колку пари.Па саа пак нека ми јадат КУРО,дали е од ДЕЛИЈЕ дали е од Гробари:toe: Ај,УЖИВАЈТЕ,се ќе се среде и ПАК НИИ ЌЕ СМЕ СИ ШАМПИОНЕ,и пак,ќе ни јадат куро:toe:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
pak go ispusija ovie skopjancinjata glupi.
edno prasanje do fanovite na femily: kolku pati go pusite ovaa godina???
i ne mesaj sega navivanje ce pravime posle toa muabet za navivanje sega odgovorime kolku pati ne pobedivte dole n teren???? 5, 6 10 hahahahah


nie 3 godini vo mak basket oni 18 i imame povece tituli od niv hahhaahaha
Слушај руралче, вие имате 0 титули, имате само еден куп. И фановите на Мзт се Фемили, а не фановите на Фемили. И ти сајбер хулиган зашто не дојде во Скопје бе? Или оваа тура беа тие што го немаа видено главниот град, а ти беше еднаш на екскуризја во осмо одделение?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Слушај руралче, вие имате 0 титули, имате само еден куп. И фановите на Мзт се Фемили, а не фановите на Фемили. И ти сајбер хулиган зашто не дојде во Скопје бе? Или оваа тура беа тие што го немаа видено главниот град, а ти беше еднаш на екскуризја во осмо одделение?
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Слушај руралче, вие имате 0 титули, имате само еден куп. И фановите на Мзт се Фемили, а не фановите на Фемили. И ти сајбер хулиган зашто не дојде во Скопје бе? Или оваа тура беа тие што го немаа видено главниот град, а ти беше еднаш на екскуризја во осмо одделение?

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Овде те ценам Radical ... :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
ne be brat ti si za ban. ti provociras i lazes ovde na forumot
Абе,и имаш уште образ за да збориш?Не нарече БУГАРИ еј,БУГАРИ ?И ќе збориш уште,ОВЦО ЕДНА,ама гледам Маркус,не е овде кога ќе дојде,толку ти е !!!!!:helou: :helou: :helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
eeeeeeeeee FENI cestitki za pobedata protiv MZT
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Охохоооо па ти тоа ли го гледаш. Ами може секој од салата да си сниме клип и да го ставе. Што можам јас против тоа? Ова не е снимано од лозари, на некој му текнало и си снимал и ке става што да праам ја сеа...
Се фативте на дело како лажете! Овој клип е ставен од Усерот ЛАГЕРКАТА кој има клипови кои и се потпишани Лозари Куп 2008 сите од купот се ставени од тој усер... исто така клипот со кој се фалевте дека сте газеле во струмица кој е потпишан Лозари пред салата во струмица е ставен од тој усер што не е случајно.ако не веруваш оди More Videos From This User!
инаку за прееска за натпреварот со мзт ве слушнав само 1 како се слушате и тоа слушај ваму и добро знај ние сме лозари(читај глупаци) од тиквешки крај... таа песна ја пееја ајдуци ако сакате да знаете и пак кажете оти е ваша!НЕ ПОСТОИТЕ НЕ ПОСТОИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
14 март 2008
Мислења
46
Поени од реакции
0
bez navreda ama jas ka so gledam tuka nikoj ne se razbira od kosarka samo za navivaci se lafe koj ukradil pesni koj voa napravil i ret drugi raboti ali ova e forum za kosarka pa ne se odalecuvajte tolku od temata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom