Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Михајловски беше на тренинг пред некој ден ама не тренираше, или повреден или може болен е. Не знам...
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Imase li pogolema minutaza od Samardziev?
Абе не знам кој колку минутажа имаше, важно мислам дека Браун се вклопува во играта, брз е, добар влез има, многу скока, добри асистенции праи, за шут не знам оти не шутираше многу од далечина, а за минутажа скоро сите исто шанса добија да играат.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
inace koja visina od prilika e brown
186cm 26 godisen play sto moze da igra i pozicija 2.
Spored mene mislam deka ima kvalitet kolku Samardzie mozebi i pojak e samo ke mu treba vreme za da se uigrae.
A za Mihajlovski posto ne pristvuvase na natprevarot mozebi seaga ovie denovi e nabrkan za da napravat mesto za Stiv Rich koj doaga vecer vo Kavadarci i mozebi ke potpise so Feni.
A nekoj da ne znae koga ke se igrae so Mzt drugata nedela znam deka ke bide na pocetokot na nedelata ama nz koa den tocno pozz.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Сигурно ли со Мзт играме у среда у Кавадарци?
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
da kaj vas se igra posto nas u ponedelnik salata ke ni ja pravat tenisko igraliste
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Точно е тоа дека ќе си игра во Кавадарци ви среда само нема кажано прецизен термин кога ќе се одигра утакмицата.Еве глеам нов член иаме у воа нашиот форум на Фени Индустри па да му пожелам добродојде..:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom