Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
У Охрид сакаа салата да ја прават тениско игралиште ама они не им дозволија и сеа вас ве нашле како посолидарни вака...:uvo:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Епа тогаш речете му салата нека ја направат игралиште за ватерполо па уште по солидарни пари ке има :pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
А иначе фл за тиа што ми посакува добредојде. Mожам да кажам дека јас иако сум почетник ама во мене има искусност pozz :helou:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Од 12 поста кој од кој ти е полош и ГЛУП.Пиши нешто аселно ако знаеш ако не не замарај :tapp:

БАН:ban?::pop:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Од 12 поста кој од кој ти е полош и ГЛУП.Пиши нешто аселно ако знаеш ако не не замарај :tapp:

БАН:ban?::pop:
Na ovoj forum ne mozis da mu kazis sto da pravi tamu na vasiot na MZt tamu mozis posto on pripaga na FA a tuka dodeka moderatori ili administratori dodeka ne go banirat ili mu sugerirat da si sede miren ti ne mozis apsolutno nisto.
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Неписмен.Гледаш дека збореше за МЗТ и за тоа му се обратив.
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
0
abe kriticar so se zamras neli gledas kolku se glupi lozari do lani ne se znaeja deka postojat sega se so znam so da kazam se pravat GATE 13
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
abe kriticar so se zamras neli gledas kolku se glupi lozari do lani ne se znaeja deka postojat sega se so znam so da kazam se pravat GATE 13

Vidi more torko eden koj ku*ac se mesas ti da ispravas krivi drini gleaj si tamu tvojata rabota ne te znam za koj klub navivas ama sedisi miren i ne kazuj koj prost koj e pameten a inaku lozari da ti kazam postojat od 1990 godina telebe edno.:tapp:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Требаше да стигне вчера, а дали стигнал нема посигурни и подетални информации..
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Се лафеше дека требало да стигне вчера вечер и би требало да е пристигнат освен ако немало проблем со летот од Сад инаку најдоцна утре а можеби и вечерва ќе добиете информација за тоа дали Стиви Рич пристигна во Кавадарци.
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.400
Поени од реакции
1.825
Михајловски има проблеми со коленото, последните тренинзи ги пропушта заради тоа, инекции прима во коленото. Ова ви се информации од прва рака.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Михајловски има проблеми со коленото, последните тренинзи ги пропушта заради тоа, инекции прима во коленото. Ова ви се информации од прва рака.
Fala za informacijata oti svarno pomislifme deka covekot si zaminal od klubot a usvari tebe od kaj ti e ovaa informacija ako ne e tajna
 

Kajgana Shop

На врв Bottom