Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
SLUSJA JA MISLAM KOL DA GO OZENIME U KAVADARCI :vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2:
Женет е.Има и дете.Ама и покрај тоа ја мислам дека има наметнато некоа наша тука фиксно.Со тоа мистријата и муцката коа ќе ги залапа,за другото да не ни лафиме
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Поарно повеќе утакмици да изиграјме, да влезиме пак у ритам, ептен се залегнати сеа, нека му пуштат нашите една таму :)
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Ренди Дак бил легенда бе најдобриот странец плеј мејкер шо некогаш воопшто играл во нашата лига многу бесно тишче на времето коа беше у Орка тука во Кавадарци се лафеше дека се дрогирал се пијанчел ама на теренот маме ебуел е додуша многу агресивен бил (дрогата удара:tv:) правел технички многѕ:vozbud: :pos: А за Артан Кучо по ова интернетот најдов некои податоци за него моментално се наоѓа во Албанија и има син што игра кошарка во Косово други податоци немам а викат дека бил многу добар Плеј мејкер уште на времето на Кк Тиквеш па после КК Орка..:helou:
aaa rendi dak svarno bese mnogu dobar plejmejker,mi bese omilen togas od celiot tim so bese vo toa vreme na orka sport duri i doma na kosot so go imav vo dvorot na tablata bese negovoto ime zapisano i brojkata so 10
ama ako ne se lazam i ovoj timoti buroks mislam deka mu bese imeto i toj bese dobar i ako ne se lazam mislam deka centar igrase samo so malku bese tromav,nesto slicen bese kako sekil onil
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
aaa rendi dak svarno bese mnogu dobar plejmejker,mi bese omilen togas od celiot tim so bese vo toa vreme na orka sport duri i doma na kosot so go imav vo dvorot na tablata bese negovoto ime zapisano i brojkata so 10
ama ako ne se lazam i ovoj timoti buroks mislam deka mu bese imeto i toj bese dobar i ako ne se lazam mislam deka centar igrase samo so malku bese tromav,nesto slicen bese kako sekil onil
Јас мал сум даа не ги памтам ногу ама шо ми кажуе стариот дома и постари пријателчиња шо памтатм сите викат дека Ренди до сега бил најдобар плеј странец што играл во Македонија.А за центарот точно така се вика Тимоти Бурогс (или у Кавадарци познат како Љупчо:helou:) и пред тоа Апшоу у Тиквеш па после Орка се двајцата црномурести играчи кои го бранеле дресот на Орка башка виа денови здравје ќе ми дадат и некои материјали од Орка па ќе закачиме нешто на интернет мислам дека ќе има што да се види..:smir:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
А дрога, нешто такво? Не,(хахах) не, дрога не(хаха), само Алкохол. :pos::pos::pos::pos:
Сме се скинале со другарите на мајот за виа цитат и уште неколку како:дуел со противнички навивач, си живејме со децта, домачински муабет и тн:vozbud::pos2::pos2::tv:

Него еве шо песниче ми текна, многу добро:
Алеее, алее, але Фени, алеее, напред, напред, напред Фени, напред Фени шампион.
:pehar::pehar::pehar:
Од воа видео е ритамот, Павароти почнува да пее од кај 0:42

 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
aaa rendi dak svarno bese mnogu dobar plejmejker,mi bese omilen togas od celiot tim so bese vo toa vreme na orka sport duri i doma na kosot so go imav vo dvorot na tablata bese negovoto ime zapisano i brojkata so 10
ama ako ne se lazam i ovoj timoti buroks mislam deka mu bese imeto i toj bese dobar i ako ne se lazam mislam deka centar igrase samo so malku bese tromav,nesto slicen bese kako sekil onil

Дај не заебавај, подобар беше од Шекил О'Нил :pos::pos::pos:
 
V

Viktoranius

Гостин
Павароти Анџелоти исти курац. И двајцата беа (се) легенди, едниот позитивна, другиот негативна.:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom