Фан Клуб : Фени Индустри

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
ОП ОП ДИГИТРОН ФЕНИ Е ШАМНИОН ! Песнава ви ја смислија деца од 13 год?? цццц, Не ви е лесен животот и вас...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
ОП ОП ДИГИТРОН ФЕНИ Е ШАМНИОН ! Песнава ви ја смислија деца од 13 год?? цццц, Не ви е лесен животот и вас...
Нашите се во сала и како така си навиваат и се радуваат на победи и титули.Вие кај сте?????????Вас полесен ви е???Да ви е ќе бидете во сала.чао поздрав
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
taa op op digitron e albanska pesna mislam deka navivaci na BASKIMI peeja taka :pos2::pos2::pos2:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Ај сега признајте сите дека имате по 12 годинини.Барем не се правете паметни и дека знаете нешто повише околу навивање.

Дигитрон дигитрон наша слога шампион.Песната е на шверцери.Ако ви се они идоли копирајте ги слободно.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ај сега признајте сите дека имате по 12 годинини.Барем не се правете паметни и дека знаете нешто повише околу навивање.

Дигитрон дигитрон наша слога шампион.Песната е на шверцери.Ако ви се они идоли копирајте ги слободно.
:poss: дечко ај иди бркај а гумата по ангрото надоле :pos:

Ќе ги туцаме :sekss::vozbud: :pos:
ја мислам ке ги расцветиме џоа Изабела фризерката :pos2: :pos:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
taa op op digitron e albanska pesna mislam deka navivaci na BASKIMI peeja taka :pos2::pos2::pos2:
Оп Оп Д(Р)игитрон наша слога шампион....(и после ние сме биле Албанци и сме размислувале со албански разум) ај ке ве молам :smir:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Оп Оп Д(Р)игитрон наша слога шампион....(и после ние сме биле Албанци и сме размислувале со албански разум) ај ке ве молам :smir:
Koj пеел бе така шо ви е вас не значи дека ако Феномен напиша и одма заклучок сето тоа дај не размислувајте детски
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Koj пеел бе така шо ви е вас не значи дека ако Феномен напиша и одма заклучок сето тоа дај не размислувајте детски
Ок батали у колку е утакмицата?
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ај сега признајте сите дека имате по 12 годинини.Барем не се правете паметни и дека знаете нешто повише околу навивање.

Дигитрон дигитрон наша слога шампион.Песната е на шверцери.Ако ви се они идоли копирајте ги слободно.
Така е, сите имаме по 12 години, со ретки исклучоци, како Vodza и GodHead кои имаат по 14 години и се полуматуранти:eek:jea::eek:jea:

Шверцери не ни се идоли, идоли ни се Комити! Бидејќи на една утакмица извадија транспарент:"Ние Сме Ви Идоли":sport1::sport1:
taa op op digitron e albanska pesna mislam deka navivaci na BASKIMI peeja taka :pos2::pos2::pos2:
:pos2::pos2::pos2:
И јас мислам дека е на Башкими....НВМ....Шверцери мислам дека имаа и една песна нешто...дајте ни алкохол, дајте ни дрога, ние сме Шверцери навиваме за Слога:vozbud:
Оп Оп Д(Р)игитрон наша слога шампион....(и после ние сме биле Албанци и сме размислувале со албански разум) ај ке ве молам :smir:
Така е, ние сме Албанци, а вие не.:toe:


Ајде, вечер ќе грми Оп, оп...:vozbud::vozbud::music2::music2:

@city park boy, утакмицата е од 20:00.

BTW Пуши Милан, напред Орка, смрт за Бугари, пиво за мене :icon_cool
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Ми се свиѓа како играат Фени,оваа година топ се.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
kazete rezulltat ako znaete ?
За точен резултат ќе почекаш од Васо пазарџијата он последен испадна од салата ваљда вишол колку јас не го запазив добро ми се чине беше 84-68 али не ме земај за збор:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom