Фан Клуб : Фени Индустри

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Одлично засилување би било тоа за вас. Малце слаб е со личните ама nvm :)
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Бошњак, одлично засилување еден од омилените мои играчи:)
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Иначе на иван го тераа и у Црвена Звезда ама тава беше пред 2 години ама не ојде оти нема да имаше минутажа ,ного добар играч . Честито .
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Е сега веќе не сум 100% сигурен дека Работнички ќе биде шампион....Иван ми остана у срцето,исто како Диме.Се најубаво царе,да докажеш дека си добар играч.:pipi:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Е сега веќе не сум 100% сигурен дека Работнички ќе биде шампион....Иван ми остана у срцето,исто како Диме.Се најубаво царе,да докажеш дека си добар играч.:pipi:
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Кис4е!:back:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ја еве ќе речам дека управата не седе со скрстени раце и работи на случајот на засилувања за во плеј офот покрај Бошњак се брка работа за уште еден добар играч да не речам екстра за наша лига сеа за сеа не споменувам ништо конкретно ако биде работата ќе биде весело:vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Супер.Ми се враќа надешда за втора титула...Ѓуров и Бошњак ќе биде невиден бедем
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Аее уште Мираковски да го зејме :vozbud:
Ќути бе не му кажуј ја у неизвесност ги држам он му кажуе :vozbud::pos2:
Ај виќе колегата Лозар со тапија ви кажа иаме начелно договор со Мираковски само треба да се средат некои формалности и тој официјално со Иван Бошњак да станат нови членови на шампионот па така Рабонички нека му ја мисле сега:vozbud:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Ќути бе не му кажуј ја у неизвесност ги држам он му кажуе :vozbud::pos2:
Ај виќе колегата Лозар со тапија ви кажа иаме начелно договор со Мираковски само треба да се средат некои формалности и тој официјално со Иван Бошњак да станат нови членови на шампионот па така Рабонички нека му ја мисле сега:vozbud:
а бе друже каква неизвесност цело кавадарци знае за можноста да дојде мираковски во фени..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
И Митто ?Охохохо,очигледно за да се биде шампион не пречи кризата.:pos2::back:
А зошто Митто,кога ќи имате и Талик,Горан а и Иван може да игра на кец !
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
И Митто ?Охохохо,очигледно за да се биде шампион не пречи кризата.:pos2::back:
А зошто Митто,кога ќи имате и Талик,Горан а и Иван може да игра на кец !
Талик и Мито на 1 а Чемата и Бошњак на 2 ако има некоаш потреба како и обично ке покрива 1 чемата...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
И Митто ?Охохохо,очигледно за да се биде шампион не пречи кризата.:pos2::back:
А зошто Митто,кога ќи имате и Талик,Горан а и Иван може да игра на кец !
Ќе му го најде Рајко крајот на сите Чема ќе иде на позиција 2 додека Трајко и Мито на кец Иван со Преко ќе играат на позиција 3 Марјан Ѓуров може да одговоре на позиција 4 додека под кошевите се Златко,Цоко и Доно па така да не е страшна работата со овој состав идеме на титула и во БИБЛ а тоа што Мито неможе да игра во БИБЛ ќе биде мал хедикеп..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom