Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
........................................................................................................................
Ви благодарам на разбирањето немаа проблем секој има право на свое мислење и ќе ве молам да не ме задевате повеќе оти стварно со вас нема разбирачка сварно ви велам не ме чепкајте оти може да ја отераме работата далеку..
momce nema potreba da menuvas postovi,mozese ednostavno nov da napises,ali nema vrska kako sakas.a inace kako toa ke ja oterame daleku rabotava?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Не сум спомнал на никој сестра во тоа сум сигурен 10000000% ти врати се назад па види и затоа јас ти велам да не ме чепкате за сестра,пошто на никој не сум спомнал на никому сестраму пошто знам како може да се чуствуваш.
Мене ми спомна нешто што ми е на исто ниво како сестра!!!
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Не сум спомнал на никој сестра во тоа сум сигурен 10000000% ти врати се назад па види и затоа јас ти велам да не ме чепкате за сестра,пошто на никој не сум спомнал на никому сестраму пошто знам како може да се чуствуваш.
aj teraj rabota,da ne ti izbega fubalot.nema potreba da se pravdas
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Не сум спомнал на никој сестра во тоа сум сигурен 10000000% ти врати се назад па види и затоа јас ти велам да не ме чепкате за сестра,пошто на никој не сум спомнал на никому сестраму пошто знам како може да се чуствуваш.
i jas moze sum neciva sestra sto k*r za mene jades gomna koga znaes kako e????
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Колку што можам да забележам меѓу тебе и аеродромка има нешто пошто добро се сеќавам овој пост беше наменет за неа па чим ти е многу блиска незнам во која смисла а јас за тоа незнаев ќе ти се извинам еве пред сите..
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Колку што можам да забележам меѓу тебе и аеродромка има нешто пошто добро се сеќавам овој пост беше наменет за неа па чим ти е многу блиска незнам во која смисла а јас за тоа незнаев ќе ти се извинам еве пред сите..
Извини и се неа и за тоа и за тоа што ја нарече овца, а не мене
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Извини и се неа и за тоа и за тоа што ја нарече овца, а не мене
Ја се извинив еднас тоа извинување нека си го прифане како да е наменето за неа а сварно не сум знаел дека има нешто меѓу вас..:back:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Kој не верува за Лук Оил нека оди нека види плакати на салата у Кавадарци и на уште 100 места у градот. Да не речете после овој не знае што зборува.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Together lozari во ред е, остај ги нека јадат гомна, ќе се изнајадат еден ден ќе им скурчи.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Together lozari во ред е, остај ги нека јадат гомна, ќе се изнајадат еден ден ќе им скурчи.
Фала на подршката брат искрено многу го ценам ова од твоја страна поздрав..
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Еве и официјално дознав дека во вторник ќе се одигра пријателски натпревар помеѓу Фени Индустри и Лукоил Академик за терминот незнам точно во колку часот но утре најкасно ќе се дознае..
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
Види убаво да не плакат за бензинска на Лукоил или нешто:bil:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom