Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
vepar oni doagaat 60 luge ama u sala vlagaat samo 15 posto drugite se dojdeni na razgeduvanje na kultorno-istoriskite raboti vo skopje kako sto se kameni most, kale..............

p.s ako nosite kombinirani za mene bez majonez
ahaaaaaa logicna varijanta,mene ne mi teknalo do sega da pomislam na toa :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
momak jas samo kazuvam kolku dojdovte vo aerodrom.mojata svest e mnogu pogolema od tvojata,vo toa bidi siguren bidejki jas imam potroseno dosta pari na tie humanitarni akcii,za razlika od tebe.moze sega da ja vrtis temata kolku sakas no poentata bese deka tie luge vie gi maltretirate da dojdat vo skopje alooooooooooooo
Што имаш ти потрошено бе хуманитарни акции усвар знаеш ли што значи тоа абе тебе од носот подалеку не ти се гледа он имал свест ако си имал свест немало ни да ги спомнуваш а баш ме интересира колку такви луѓе виде ти таму кај вас во скопјме поточно аеродром.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
fala fala ama kazi kako nie da vi nadoknadime za toa dobro sto ke ni go napravite.nie ovde nemame domasni zivotni ama posto apetitot vas vi e golem imame cevki za odvod na kanalizacija pa mislam deka tie ke vi zavrsat rabota dokolku ne ste mnogu prosireni,a ako veke go imate toj problem togas ne vi ostanuva nisto drugo osven da se kacite na mileniumskiot krst.taka ke imate dvojno zadovolstvo.em ke uzivate em ke se voshituvate na ubavinata na SKOPJE
Момци припадници на навивачката група Фаст Фуд, незнаете колку сум ви љубоморен што имате домашни животињи дома и што си правите перверзии дома. Ама па овие факти што ги кажавте ми разрешија една огромна дилема која се провлекуваше долг период кај мене а тоа е зашто вашите сестри доаѓаат во Скопје да бараат мевце. Е сега ми стана јасно, место вие да им нудите мевце, вие ширите гзови на прчеви и коњи, си го правите аналниот отвор расцветан како ружа во мај, па девојчињата ваши единствениот спас го бараат при нас.

И ракија да не сакате, или нееее.... Вие не сте научени на толку силни пијалоци, ќе ве боли глава, вие сте нежни, вие цепете виски,.. ова газови де. Ако ви даеме ракија ќе се испоебете нема да знаете шо е маж шо жена.
Извини, вие да не ја измисливте ракијата?

Бојан13 фаца педерска, Бојан тринајска главен е на F.A :pos2: ете глеаш дека има врска и со вас посерко
Ауууууууу интелегенција на претек. 8 саати ви требаше да смислите вакво нешто??? Оу мај Гад

Има има врска, па кој е публика у неговото шоу, студентите од скопските приватни факултети. А вас сеа вие е спонзор Фон, оп вие кај Боки у шоу у први редови у публика.Сакале неќеле, боки си е ваш и само ваш. Ајде сите да ве видам кај Боки у понеделник.
На Скопските приватни факултети 75% се студенти од провинција...удри му математика сега
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
vepar oni doagaat 60 luge ama u sala vlagaat samo 15 posto drugite se dojdeni na razgeduvanje na kultorno-istoriskite raboti vo skopje kako sto se kameni most, kale..............

p.s ako nosite kombinirani za mene bez majonez
Нема проблем и додаток коњска виршла таа чест ја немаат многу да знаеш ти си една од ретките..
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ej a znes sto sekogas doagaat saat ipol pred utakmica za da mozat da jadat vo mekdonalc
Девојче колку си ти во заблуда. McDonalds??? Што ке им е тоа америчко срање, си имаат они спонзор, си јадат од Фаст Фуд „Салмонела„
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Што имаш ти потрошено бе хуманитарни акции усвар знаеш ли што значи тоа абе тебе од носот подалеку не ти се гледа он имал свест ако си имал свест немало ни да ги спомнуваш а баш ме интересира колку такви луѓе виде ти таму кај вас во скопјме поточно аеродром.
AJ DOBRO TRKALAJ GUMATA OD TRAKTOROT
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Нема проблем и додаток коњска виршла таа чест ја немаат многу да знаеш ти си една од ретките..
А тебе таа коњска виршла ти е доручек-ручек-вечера а? Стани си од сабајле појди си кај коњот, врати се од школо релаксирај се кај коњот, дојди си навечер од нивата, посети го коњот, да ми те измори да можеш поубаво да спиеш. Сепак, таа чест ке ти ја оставиме, не сме до толку безобзирни да ни бидеш љубоморен
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Слушајте сите мислам дека за денеска беше доволно карање ќе продолжиме утре во истиот термин сега да гледаме малку фудбал и да се релаксираме а за коњските виршли ич не се секирајте кога сакате тогаш можете да ги пробате..
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
dete da ne nemozes da ni vratis pa sega fudbal ke gledas!!!! trojca od ednas ti vlegovme nemozes na kraj da izlezes!!!! aj sibaj i koga ke razmislis nesto panetno vrati se tuka sme nie
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Спас во фудбалот бара. Очаен е хихихихихих
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Слушајте сите мислам дека за денеска беше доволно карање ќе продолжиме утре во истиот термин сега да гледаме малку фудбал и да се релаксираме а за коњските виршли ич не се секирајте кога сакате тогаш можете да ги пробате..
AJDE AKO TI BESE DOSTA OBLAKAJ GAKJITE I MARS DA TE NEMA
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ke i ja ostavam na sestra ti ili na majka ti posto oni se poiskusni so konjite jas neznam jas sum gradsko dete
........................................................................................................................
Ви благодарам на разбирањето немаа проблем секој има право на свое мислење и ќе ве молам да не ме задевате повеќе оти стварно со вас нема разбирачка сварно ви велам не ме чепкајте оти може да ја отераме работата далеку..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom