Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Па бар да има интернет да си плати, да не кисне по интернет кафеа, да се моли да "мирца" за 10 денари.:) А и да и купи сендвич на девојката...ако има некоја што се пали на ликови како Фестер од Адамс Фамилија.:)



Ако сакаш да те земам и тебе...ми требаат аргати, а и аргатки примам.:helou:
Ф.А. Фамилија Адамс:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
оф козари козари ... се палат на првоодделенски финти .. ако ако :helou::helou:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ti od familija adams bese? :tv:
Ноуп .. не се замарам со кошарка .. али интересно ми е да гледам/реметам типови/типки кои што се дрзнуваат за Скопје да речат село а за аеродром селодром а нивното квази гратче слави коа ке им стаат канализација или нешто слично . . .
:drk::drk::drk::drk:


Едит:Коа ви затвара интернет кафето за да знам коа да си легнам пошо ке немате од кај да постате ...
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Ноуп .. не се замарам со кошарка .. али интересно ми е да гледам/реметам типови/типки кои што се дрзнуваат за Скопје да речат село а за аеродром селодром а нивното квази гратче слави коа ке им стаат канализација или нешто слично . . .
:drk::drk::drk::drk:
Лагер не замарај ти си од маргината селодром за тебе скопје е поим.:tapp::tapp::tapp::tv:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
а бе скопјани како беше таа вашата скопје се гради со ваши пари така нешто???
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Лагер не замарај ти си од маргината селодром за тебе скопје е поим.:tapp::tapp::tapp::tv:
Значи ...да дојдам до кавадарци на НИВА да ти нацртам дека не сум од Аеродром ? али интересни сељандури сте шо со глупи финти у стилу а-да ти го кла се праите интересни ... али тоа ти е .. комплекс на нижа вредност ... + неизживеани луѓе ...

И да ...Скопје е поим ... али за вас :smir::smir:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Значи ...да дојдам до кавадарци на НИВА да ти нацртам дека не сум од Аеродром ? али интересни сељандури сте шо со глупи финти у стилу а-да ти го кла се праите интересни ... али тоа ти е .. комплекс на нижа вредност ... + неизживеани луѓе ...

И да ...Скопје е поим ... али за вас :smir::smir:
дај бе ти не какај многу ова скопје го направи како њујорк кути таму ај-педери ви се ебат во гратски колзети во трговски:toe:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Значи ...да дојдам до кавадарци на НИВА да ти нацртам дека не сум од Аеродром ? али интересни сељандури сте шо со глупи финти у стилу а-да ти го кла се праите интересни ... али тоа ти е .. комплекс на нижа вредност ... + неизживеани луѓе ...

И да ...Скопје е поим ... али за вас :smir::smir:
не си ти крив мајкати е за еба:baeh:е шо не ти кажала од кое село си.:tv:
 
K

kaiser soze

Гостин
не си ти крив мајкати е за еба:baeh:е шо не ти кажала од кое село си.:tv:
не бе дечкото уствари знае од каде е,он си е од гњилане ама сеа у својство на раселено лице си седе у скопје,па така и си се натурализирал у скопјанец.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Коа ке стаат гратски клозети у Кавадаречко ... ја ке бидам 2метра под земја ... исто и наследниците мои ... на флипглупфлоптроп не се замарам да му одговорам на постов =):uvo::uvo:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Коа ке стаат гратски клозети у Кавадаречко ... ја ке бидам 2метра под земја ... исто и наследниците мои ... на флипглупфлоптроп не се замарам да му одговорам на постов =):uvo::uvo:
:pop::pop::pop::pop:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Коа ке стаат гратски клозети у Кавадаречко ... ја ке бидам 2метра под земја ... исто и наследниците мои ... на флипглупфлоптроп не се замарам да му одговорам на постов =):uvo::uvo:
дечко уште еднаш докажа дека не ти држи гзот твој скопски предерски да се расправаш.а и онака веке мирисаш на земја:pos2::pos2:ако веке се расправаш за градски клозети.оди види во градските колзети во трговски може има и за тебе слободно дупче
 

Kajgana Shop

На врв Bottom