Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ок бе крај, ај сеа дознај и кажи ми како завршила утакмицата шо ја играле у Солун со тие ицбс или како се викаат:smir:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Епа ја до касно спијам, нема да се разбудам до пладне, а ти за тоа време сите работи ќе ги дознаеш, затоа си цело време чекор понапред
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
feni pobedija 88-74
Od kaj vaa informacija?????
Da ne ima nekoja net strana ako ima kazija da a znajme.
A inaku tia ICBS od solun se ekipa od vtora liga i se na sredinata na tabelata bez nekoi pogolemi ambicii i imaat samo dvajca stranci vo ekipata i toa dvajcata od Slovenija toa e se so mozev da najdam za ICBS.POZZ
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Значи на 2 февруари играме со Карпош Соколи, што би требало да биде само загревање но и вклучување во погон на "машинеријата за топење" на Фени Индустри.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Значи на 2 февруари играме со Карпош Соколи, што би требало да биде само загревање но и вклучување во погон на "машинеријата за топење" на Фени Индустри.
Nesto spomna trojca imalo na proba vo Feni de ako znais da ne zapoznais so iminja ili samo spekulacija e ?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Abe ajde potrudete se doznajte,aman ne mozete da doznaete dali Feni ima igraci na proba..c.c.
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
feni tepaa 200 posta(so taa razlika). hristov strumica neli odat nekade na kontrolki
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
OK de ti ako ima slucjno bliski vrski vo klubot neznaci deka i nie imame nekoi vrski a toa za trojca igraci deka imalo ne proba e laga odnosno spekulacija timot ke bide nekolku dena vo solun potoa ke se vrate vo kavadarci i ke ostane tuka do pocetokot na prvenstvoto odnosno do 2 februari. A ima li nes novo vo strumica ako tolku si informiran ti?
I uste nesto lozar od kaj ti e informacijata za rezultatot so Icbs?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Епа не знам ни јас дали се шпекулации, кој ќе ти каже точно, јас ви кажувам шо сум слушнал од Тони од Лозари, ама и он не знае баш многу.
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
together lozari,feni se vratija uste istata vecer,ot kaa izigraa utakmicata.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom