Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Како немаме центар, Гоцевски шо е? Ама треба уште еден, за да бидеме уште појаки.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Шо има ново у Фени, има ли некој некоја информација? Ке иде ли овој Браун или слаба работа? Се најде ли некој добар центар?
Se zbori deka gi zadovolil vkusovite na trenerot ama najgolema pre4ka e toa sto nema mesto za uste stranci vo timot,a za eventualen centar nema spomnato nikakvi iminja se ke se znae do petok koj kaj ke ode i rosterot za narednata polusezona na timot. pozz
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Se zbori deka gi zadovolil vkusovite na trenerot ama najgolema pre4ka e toa sto nema mesto za uste stranci vo timot,a za eventualen centar nema spomnato nikakvi iminja se ke se znae do petok koj kaj ke ode i rosterot za narednata polusezona na timot. pozz
Ок, да почекаме до петок да видиме што ќе се случи.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Gledam deka nikoj ne postiral a jas znam od vcera:smir: Vasiot tim e vo Solun ke igra prijatelska utakmica so ИЦБС.
Poz:smir:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Gledam deka nikoj ne postiral a jas znam od vcera:smir: Vasiot tim e vo Solun ke igra prijatelska utakmica so ИЦБС.
Poz:smir:
Ако не постираме не значи дека не знаеме кај е нашиот тим и што прави:helou:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Кој да постира нели гледаш само двајца пишуваме за Фени јас и Together lozari и чат пат по некој залутан форумџија. Тоа се вика "штедиме на човеци".:toe:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Кој да постира нели гледаш само двајца пишуваме за Фени јас и Together lozari и чат пат по некој залутан форумџија. Тоа се вика "штедиме на човеци".:toe:
Dvajca ama koga ke doznaete nesto odma go postirate ne mi kazuvaj ti na mene:smir:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Абе остај тоа сеа, и мене денеска ми кажаа дека имало тројца играчи у Фени на проба ама од кај да знам колку е тоа точно и кои се тие играчи и ај сеа одма да се пофалам дека јас сум дознал нешто а уствари можно е да е само шпекулација.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Денеска ми кажаа дека имало бе, пратиш ли ти у кое време ти зборувам? И шо ако денеска отишле за Солун, шо има врска тоа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom