Фан Клуб : Фени Индустри

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Дали навистина мислите дека на последниот натпревар на кој Струмица, може да ја одбрани титулата ќе си дозволат организаторска грешка..и ќе ја препуштат титулата..ако ја освоиме на терен..да ни ја одземе КФЕ..Прво ќе има двојна контрола..значи претрес на секој што ќе влегува...Огромно обезбедување во салата....На Ајдуците ќе им се поделат летоци за фер и коректно навивање...
Сме организирале и поголеми настани(меѓународни) од овој...па сме поминале под лупата на многу поригорозни институции од КФЕ..Имаме искусто..
 
Член од
6 јуни 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
OU Ou nogu jaki ste leleeeeeeee
mala provokacija i odma vozbuda

--------------------------------
JACI SMO OD SUDBINE
 
Член од
6 јуни 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Tomorow is BIG DAY

----------------------
JACI SMO OD SUDBINE
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
Ѓаволче
Кориснички панел > Измени потпис > JACI SMO OD SUDBINE > Сними потпис
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Тој што сака да иде да гледе кошарка би дал и 1000 денара ако треба... И тоа не е ваш проблем дали ќе има карти од по 50 или 100 денари, или ќе е безпари...
Па баш поради тоа сакам да кажам, читај малку меѓу редови... а така напишав оти на некои од твоите сограѓани им пречеше шо влезот бил бесплатен.

Ti kazah ne se vikame LOZARI i ne sme od KAVADARCI a jas za takvi mecevi i a klubot bi dal i 1000 den karta bidejki go sakam a vie uste ja nemate taaa ljubov i so najde sega da govoras za karti kazi kako ve klecnaaame na posten nacin od -20 na +5 da se znae koj e sampion i prestani so tii postove me nerviras ne sme nie glup narod kako vas

Извини бате извини, мене ми претставува чест и задоволство да општам со таква паметна личност како тебе, извини ако сум те изнервирал на било каков начин, па таков интелект како тебе не треба да се нервира од глуп народ како нас, мислам ајде богати без нервози.
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Ama vii zapnaate kolku pari ke e kartata si mis nema dr temi za maabet kartata sega
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Пак фаќате во погрешен правец..мир..
Каква врска имаат картите со тоа дали си Лозар и Ајдук..се работи за политика на клубот..Фени е побогат и може да си го дозволи тоа...Струмица има ограничен буџет..па вакви натпревари се добра прилика за зарботувачака..Момци секое задоволство се плаќа...То сигурно ви е познато..
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Nemat vrska ama so nih gi bole ke sme se ispruzile 100 den i posle ke ne padat oni pisat gluposti ti gledi malko
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Nemat vrska ama so nih gi bole ke sme se ispruzile 100 den i posle ke ne padat oni pisat gluposti ti gledi malko
Гледам ..и преку глава ми е од "интелигентни постови"....Се палете сите како куче у лифт..дискутирајте не се препукувајте..
 
Член од
6 јуни 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Taka e. Vazno da ima fer i korekten natprevar, kvaliteten natprevar i neka pobedat podobrite.Sepak e ova sport ima i podemi i padovi, sekoj se nadeva.

---------------------------
TOMOROW IS BIG DAY
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Kasno palas sega za fer i korektnost ka od pregi ti provocirase nie nema da sme bile korektni ama aj da nema kavgi poveke
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Дали навистина мислите дека на последниот натпревар на кој Струмица, може да ја одбрани титулата ќе си дозволат организаторска грешка..и ќе ја препуштат титулата..ако ја освоиме на терен..да ни ја одземе КФЕ..Прво ќе има двојна контрола..значи претрес на секој што ќе влегува...Огромно обезбедување во салата....На Ајдуците ќе им се поделат летоци за фер и коректно навивање...
Сме организирале и поголеми настани(меѓународни) од овој...па сме поминале под лупата на многу поригорозни институции од КФЕ..Имаме искусто..
Kај вашите навивачи, има неискуство и ако има поцврста контрола, нема да прошверцаат многу работи. Кај нас, дури и голи да не соблакаат, пак ке внесеме нешто за да направиме инцидент. Искрено многу се нервирам на тие работи, ама неизбежни се. Мислам дека Струмица ке ја организира добро играта и дека нема да има инцидент пошто ке ја контролира играта и нема да дозволи да ја изгуби утакмицата...бар мое мислење.

Гледам ..и преку глава ми е од "интелигентни постови"....Се палете сите како куче у лифт..дискутирајте не се препукувајте..
Ептен квалитетна дискусија се водеше хехехе, дури и да подзавидат врвни експерти за кошарката :baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom