Фан Клуб : Фени Индустри

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
ej i so se dogovorite so kolku ke ste gi tepale>??ne se raduvajte mnogu izgleda brown pak ke igrae pa ke mu gi krse kismite i na bogoev i na grne.pa i da izgubat FENI NIE SME ZA TEBE i vo pobeda i vo poraz!!
?????????????????????????????? Озбилно????
Во победа да...ама во пораз...се виде.:bummm:
 
Член од
6 јуни 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Никој не слава, како вас... Видовте шампионот како ви ги руши и двете планирани славења... Али мора малце оптимизам пред почетоко на натпреваро... Едвај чекам да помине денешнио ден....


Premnogu optimizam rusi se:kesa:
_____________________________
JACI SMO OD SUDBINE!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Денсека во 17 30 собирот ќе се одржи на кошевите кај сала Јасмин за тие што сакаат да дојдат ќе се собере ајле народ воа се однесува само на Кавадарчани поздрав и се гледаме после.
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Nie sme samo optmimisti i toa golemi a ne rezervirame sala vo restorani so mezinja pienje ne pustame vlez sloboden i so ti znam so
 
Член од
6 јуни 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Kaj vas ke vi naplatat 100 den a posle ke ve nabrkat

-------------------------------
JACI SMO OD SUDBINE
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Kaj vas ke vi naplatat 100 den a posle ke ve nabrkat

-------------------------------
JACI SMO OD SUDBINE
Зошто да не небркат бре... ох брее, незнам зашо ве направил некој :pos2: Па 100 денари ќе биде, а не како кај вас безпари и секоја будала што првпат у живот го слушнува зборот „кошарка“ да иде да гледе, да плука и да мава шишиња...
 
Член од
6 јуни 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Sekako ke ima kiks od vasa strana navivacite i ke se isprazne salata

-----------------------
JACI SMO OD SUDBINE
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Sekako ke ima kiks od vasa strana navivacite i ke se isprazne salata

-----------------------
JACI SMO OD SUDBINE
:vozbud::vozbud: Лее не дознаа шо ќе праевме, овој знае од некаде дека кога ќе излезат играчите на Фени ќе ги бомбардираме... :pos2: Абе навивачите на минатиот натпревар не маваа, не па сеа... А ако се направи ваков кикс од страна на судиите и од федерацијата, не од страна на навивачите... можно е да има некои проблеми... И не само лафај на празно, се гледа дека првиот натпревар ти е некни...
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
И шо.... ногу јаки сте оти ве бричат по 100 денара така ли...
Тој што сака да иде да гледе кошарка би дал и 1000 денара ако треба... И тоа не е ваш проблем дали ќе има карти од по 50 или 100 денари, или ќе е безпари...
 
Член од
6 јуни 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Ne e naprazno ke ima problemi

--------------------------
JACI SMO OD SUDBINE
 
Член од
7 февруари 2005
Мислења
688
Поени од реакции
76
100 денари ако е тоа е тактичка цена...за да не оди секој шо прв пат слушнал за кошарка...како во Кавадарци на предпоследниот натпревар еден стар ми вика уште колу има уште 50 минути ли
?????
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Ti kazah ne se vikame LOZARI i ne sme od KAVADARCI a jas za takvi mecevi i a klubot bi dal i 1000 den karta bidejki go sakam a vie uste ja nemate taaa ljubov i so najde sega da govoras za karti kazi kako ve klecnaaame na posten nacin od -20 na +5 da se znae koj e sampion i prestani so tii postove me nerviras ne sme nie glup narod kako vas
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Ne e naprazno ke ima problemi

--------------------------
JACI SMO OD SUDBINE
ОК ќе има... Ти само надевај се на тоа, надешта последна умира...

100 денари ако е тоа е тактичка цена...за да не оди секој шо прв пат слушнал за кошарка...како во Кавадарци на предпоследниот натпревар еден стар ми вика уште колу има уште 50 минути ли
?????
Мислел сее оти е на фудбал на тиквеш :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom