Фан Клуб : Фени Индустри

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Милан4евер и јас бевме банирани поради зголемен број на копиљиња на форумот, што знаат само да провоцират.
Ме пријавуваш за тоа што неможеш да ми реплицираш, а самиот си 500 пати покрив за навреди во твоите постови. Заклучок? Ај ке го оставам да си го изведат останатите, ма да верувам веќе ја знаат твојот интелектуален капацитет.

Ниту клемата ниту фоката не се никакви воџи туку они се едни од најватрените навивачи од запдот кога не а знаиш работата не се мешај оти у секоа манџа не се тура сол.
Молим те...мислиш јас се замарам со некои сељандури од вашиот крај, па да ви ги знам и имињата. За мене сте само луѓе кои поради нешто квалитетно се влезени во еуфорија. Имам попаметни работи за замарање од вас, како на пример, зашто Маџарска нема море.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Молим те...мислиш јас се замарам со некои сељандури од вашиот крај, па да ви ги знам и имињата. За мене сте само луѓе кои поради нешто квалитетно се влезени во еуфорија. Имам попаметни работи за замарање од вас, како на пример, зашто Маџарска нема море.
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: ni tebe ne ti e lesno
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
цццццц што свет има ејј ... на форумов ...ахХАХАХ
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
treba nasite kosarkari da se vratat od psiholoskiot pad sto go imaat-mislam deka go imaat.da pokazat deka se sepak sportisti i znaat da se borat do kraj.pokraj se jas gi podrzuvam bilo sto da se sluci na utakmicata zatoa sto toa e tim sto me raduvase niz cela god i pokaza srce na terenite.super se momcite neka prodolzat taka.
p.s:a tie sto frlaa sisinja na terenot i sto gi ukale nasite se nekoi si tipovi sto mu e maka sto ne se vraboteni vo feni industri koj znaeme perfektno raboti i rabotnicite se zadovolni tamu.pozdrav do kosararite i ja imaat celosnata podrska od kavadarci!!:tv:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
treba nasite kosarkari da se vratat od psiholoskiot pad sto go imaat-mislam deka go imaat.da pokazat deka se sepak sportisti i znaat da se borat do kraj.pokraj se jas gi podrzuvam bilo sto da se sluci na utakmicata zatoa sto toa e tim sto me raduvase niz cela god i pokaza srce na terenite.super se momcite neka prodolzat taka.
p.s:a tie sto frlaa sisinja na terenot i sto gi ukale nasite se nekoi si tipovi sto mu e maka sto ne se vraboteni vo feni industri koj znaeme perfektno raboti i rabotnicite se zadovolni tamu.pozdrav do kosararite i ja imaat celosnata podrska od kavadarci!!:tv:

Подршка од домовите. . на ТВ.
хехехех
Добро и ние бевме така ама ни успеа нашата подршка победивме .. ај да видам вашата подршка пред ТВ у Сабота.:DD::DD:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Koj i da ja osvoi titulata nema da bide nezasluzena se nadevam deka site ke se slozite so mene ova finale e navistina finale vo sekoj pogled se gleda deka i dvete ekipi posakuvaat sampionska titula sega jas sum si za Strumica normalno kako i da e gledavme navistina 6 interesni natprevari se nadevam deka i posledniot ke e dosta interesen no vo nasa polza KK STRUMICA
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Денес во просториите на КФМ беа извлечени судиите и делегатот на последниот шести натпревар од финалната серија “подобар од седум“ помеѓу Струмица 2005 и Фени Индустри.

Судии на натпреварот се Марјан Мицевски, Петар Денковски и Игор Митровски, а делегат е Владимир Макревски.

Натпреварот се игра на 7 јуни (сабота), во струмичката сала “Парк“, со почеток во 19 часот.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Денес во просториите на КФМ беа извлечени судиите и делегатот на последниот шести натпревар од финалната серија “подобар од седум“ помеѓу Струмица 2005 и Фени Индустри.

Судии на натпреварот се Марјан Мицевски, Петар Денковски и Игор Митровски, а делегат е Владимир Макревски.

Натпреварот се игра на 7 јуни (сабота), во струмичката сала “Парк“, со почеток во 19 часот.
Добро е.
Се очекува до 5000 фанови на Струмица во сала ''Парк''
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Не знам колку допира ова и дали го чита некој од раководството на Фени ( а сигурен сум дека го посетуваат форумот), но ја имаат мојата подршката и игрчите и стручниот штаб. После утакмица во ресторанот беше најтапа атмосфера до сеа и играчите се разочарани најмногу од публиката ( шо е најнормално ), и затоа постое желба кај нив и тоа огромна да се докажат, дека тоа шо се деси некња беше лоша епизода само. Се надевам дека ќе докажат и ќе земат титула коа вистински шампиони, на гостински терен
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
89
Поени од реакции
1
sekako deka imaat podrska od cel grad.cela godina ni nosea pobedi i radost.u sabota se nadevam deka kapitenot ke si zeme pogolema odgovornos i ke se poprave za toa sto go stori vo vtornikot (a izgubi utakmicata).
ako dadat se od sebe FENI SAMPION sigurno
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
a kolkav e kapaciteto na park so mislis deka ke ima 5000 publika?
pozz
Вака сеа..Парк нема столчиња туку има дрвени клупи и нормално дека повеке збира. Има капацитет од околу 2500-3000 мах гледачи. А со стоење може да се наполни некаде до 3500. Нека не се замислуват они дека ке ја полнеле 5000-6000 зошто не е Борис Трајковски оваа..
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Вака сеа..Парк нема столчиња туку има дрвени клупи и нормално дека повеке збира. Има капацитет од околу 2500-3000 мах гледачи. А со стоење може да се наполни некаде до 3500. Нека не се замислуват они дека ке ја полнеле 5000-6000 зошто не е Борис Трајковски оваа..
Ќе пука до даска у сабота Парк ќе се препуни колко што може да собере нема некој на кој шо не мо се оде на кошарка у сабота :).
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
a kolkav e kapaciteto na park so mislis deka ke ima 5000 publika?
pozz
3000 е капацитетот....
Но таму кај што е семафорот од оваа страна збира многу и од другата исто и зад трибините што ке стојат по скали ово оно ке се накачи .. до 5000 ...
лани беше 5000 народ.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Вака сеа..Парк нема столчиња туку има дрвени клупи и нормално дека повеке збира. Има капацитет од околу 2500-3000 мах гледачи. А со стоење може да се наполни некаде до 3500. Нека не се замислуват они дека ке ја полнеле 5000-6000 зошто не е Борис Трајковски оваа..
За натпреварот со Цедевита имаше продадено околу 3400 карти и плус околу 500-600 луѓе така влегоа ... шо значи МАХ може околу 4000 луѓе ... ама ќе нема воздух за дишење ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom