Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
stvarno kaj se together lozari, lozari zakon, lozari istok........ i site drugi navijacista koj sto za klubot zivotot go davaa. kako napravija kavadarcani ko da im e izgubena titulata, a ima uste edna utakmica vo koja nisto ne se znae.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
stvarno kaj se together lozari, lozari zakon, lozari istok........ i site drugi navijacista koj sto za klubot zivotot go davaa. kako napravija kavadarcani ko da im e izgubena titulata, a ima uste edna utakmica vo koja nisto ne se znae.
Само мн ме изнервираа кога почнаа да пеат ... Слушај ваму и добро знај ние сме ЛОЗАРИ од ТИКВЕШКИ КРАЈ ?

Е ова беше веќе мн смешно ... измислете си ново !
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Само мн ме изнервираа кога почнаа да пеат ... Слушај ваму и добро знај ние сме ЛОЗАРИ од ТИКВЕШКИ КРАЈ ?

Е ова беше веќе мн смешно ... измислете си ново !
ОНИ СЕ ЛОЗАРИ ЗАКОН !! АХХАХАХАХХАХА
-незнаете една песна да си измислите ....
само копирате ..
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Само мн ме изнервираа кога почнаа да пеат ... Слушај ваму и добро знај ние сме ЛОЗАРИ од ТИКВЕШКИ КРАЈ ?

Е ова беше веќе мн смешно ... измислете си ново !
Уживај бе ти, од таму сме не ни е срам! Шо да пеат, дале фени дале? :tapp:


И за навијачиштата шо викате дека ги нема, ја не сум ни изненеден од ваквата ситуација, се види колку го сакат кавадарчани клубот по завршувањето на утакмицата.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ај мир пак бегате од контрола со провокации..посебно струмичани..имате фан клуб Струмица...таму радувајте се..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Ај мир пак бегате од контрола со провокации..посебно струмичани..имате фан клуб Струмица...таму радувајте се..
Не е ова провокација само викам дека тоа е наша песна (Мислам) и ја пеа ајдуците кога играа беласица ако грешам ОК !
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Ај мир пак бегате од контрола со провокации..посебно струмичани..имате фан клуб Струмица...таму радувајте се..
какви поровокации бе .. ??
ЛЕЛЕ:.
Кажуваме го реалното копирате само од струмица песни ..
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
ЛЕЛЕ луге 100 пати ли треба да пишувам дај кажете кога е најсериозно во Сабота или Петок ова утакмица во Струмица ... кажете во сабота или петок .. да си одредам планови треба :D
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
ЛЕЛЕ луге 100 пати ли треба да пишувам дај кажете кога е најсериозно во Сабота или Петок ова утакмица во Струмица ... кажете во сабота или петок .. да си одредам планови треба :D
А 100 пати ли треба да ти се каже дека е одложена за Сабота?!
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ај доста се мачете...
Сабота 19:00
конечно..
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Не за друго туку вие цело време се форсиравте колку сте културни.. и на вратата одма кога влеваш им даваа лист на сите да не фрлат запалки хартија ништо.. за да покажат колку биле културни и спикерот нон стоп зборуваше за тоа колку сте биле културни а се покажавте како нецивилизирани суштества.Што ви се криви нашите играчи,или пробавте нас да не имитирате... ние мававме по КФМ затоа што сакаа да не уништат а вие затоа што губевте, и што е најсрамно и некултурно по вашите играчи сте мавале плукале..
ТОТАЛЕН ПОРАЗ е ова за вас :)
Не култура, збориме за спортска култура :wink:

Само мн ме изнервираа кога почнаа да пеат ... Слушај ваму и добро знај ние сме ЛОЗАРИ од ТИКВЕШКИ КРАЈ ?

Е ова беше веќе мн смешно ... измислете си ново !
Јас кога го слушнаав ова навивање, си ги измокрив гаќите, да не речам се помочав од смеење.

Фан клуб - Фени, а ни трага ни гглас од Феникијци. Од првиот ден на сезонава пишуваа по сите форуми, и каде што треба и каде што не треба, просто и едноставно Фени Шампион....изгледа пошто не мислат веќе така, и немаат што друго да пишат, веќе се дислоцирани од форумов...среќа за нас :baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom