Фан Клуб : Фени Индустри

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Mоре ти писмен ли си даа кај реков дека сега ќе дојде Гечевски туку викам да одиграа една до две сезона кога ќе се опростува од кошарка.
Не ти го познаваш можеби на гости ти дошол вчера не ми го кажувај ти мене Тошо Гечевски мал е градот кај нас сите се познаваме јас лично можеби не го познавам ама на мој другар му е чичко и по муабетот што го имам слушнато од Тоше од него нема поголем локал патриот.:salut:
Понекогаш е мал а понекогаш е поголем и од Струмица кога како ви одговара :pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
222
Поени од реакции
3

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
romanticari nasle da kazuvaat oni se najbedna grupa u makedonija a trifun samo tuku im dava ama dzabe mu e :jaj:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Oстај...:icon_bigg Таман ни се излуфтира салата сеа пак.:pos:





Ако беше со нас (ние 7-8 души што бевме на таа утакмица..) ќе знаеше.:)

Mislis na stalata?Pa zar vie od c.p.b imate vlezeno vnatre ovaa godina pa da mirisnite?Ili od sto furi od sekaden pa areata izlegla nadvor?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Mislis na stalata?Pa zar vie od c.p.b imate vlezeno vnatre ovaa godina pa da mirisnite?Ili od sto furi od sekaden pa areata izlegla nadvor?

:pos::pos: :pos: Хахахааха убаво му кажа атанесе, ја еднаш имам отидено таму абе вратот 1 недела ми беше укочен, промаја ме скина, од сегде фуре мислиш два авиони Боинг 747 полетуат позади тебе.
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
ami family za malku ce a propadnea tribinata kaj so se gostinskite navivaci
:pos: :pos: :pos:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ami family za malku ce a propadnea tribinata kaj so se gostinskite navivaci
:pos: :pos: :pos:

pa da ti kazam ,bese kriticno............
u eden moment ziga-zaga a posle 2 sekundi osekjas deka pagjas........
ja opraija sea mislam ,koga bevme so sokoli bese u redu,nemase problemi .....

3 strafa kje zavrsat rabota....ama do koga se prasuvam:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom