Фан Клуб : Фени Индустри

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
немора да провоцирате толко де.. шо е добар е добар тука нема што..
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
немора да провоцирате толко де.. шо е добар е добар тука нема што..
Е шо провокација што е провокација ај молим те објасни што е така така е си го величиме ни бре за така да те фалат треба да го заслужиш тоа а за провокација незнам дали воопшто постое во овие постови а и незнам кој би провоцирал.:pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Мики Прековиќ кога трча, ставот му е како желките за брзо распоредување. Како некое оклопно возило е :pos2::pos2:...Иначе има врградено снајпер во себе, а и мешанот му е прецизен :pos2:...Не ја сваќајте мојата шала за сериозно...
 

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
Мики Прековиќ кога трча, ставот му е како желките за брзо распоредување. Како некое оклопно возило е :pos2::pos2:...Иначе има врградено снајпер во себе, а и мешанот му е прецизен :pos2:...Не ја сваќајте мојата шала за сериозно...
I ima faca na zatvorenik:pos2:(mala sala)
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
so imate da kazate za DAMIR LATOVIC opasen igrac
 

nzs

Член од
27 март 2008
Мислења
179
Поени од реакции
0
so imate da kazate za DAMIR LATOVIC opasen igrac
jas kazav-polusezonata latovic bese u senka na pupovic ama sea kaza kolku e dobar. inaku utakmicata a gledame jas,lozar so tapija i together lozari sme se puknale od smea kako trce i kako a mava(prekovic) i timbata kako a mava
 
V

Viktoranius

Гостин
Е богами ноќна мора ни стана. Кога мава тројка во последнати секунди на мене срцето ми застанува.

А Богоев глуп шут има, и на Прекович е глуп шутот ама сепак е многу попрецизен од Богоев.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
so imate da kazate za DAMIR LATOVIC opasen igrac

Според мене вашиот најдобар играч, стварно е ѕвер дечкото а и фин човек ми изгледа вчера после утакмицата застана со девојчиња да се слика, ретко кој играч би застанал да се слика после пораз. :)
Инаку играта под обрач му е страшна на моменти изгледа незапирливо( освен кога го чува Михалјовски :) ), и многу офанзивни скокови прави, шутот од 6.25 му е добар, може само да поработи на дефанзивата уште малку и 5 ќе биде па ќе го купе Фени, хехе (мала шала). :helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
LATO ne e kako GOCEVSKI za pari da ode .... on tuka igra oti go saka klubo i publikata :D:D a PREKOVIC nokna mora ni stana
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Не го лафите толку човекот ќе го урочите ќе му се сторе нешто хехее...
Вака-така, добар е стариот ама воли и да попие, литар шток од шала го стега
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Не го лафите толку човекот ќе го урочите ќе му се сторе нешто хехее...
Вака-така, добар е стариот ама воли и да попие, литар шток од шала го стега

Водка нема шанси со мене да пие па шо сака нека биде, малку тренинг ми треба ама за некоа недела кај и да е и у ракија нема да му се давам. :vozbud::pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Водка нема шанси со мене да пие па шо сака нека биде, малку тренинг ми треба ама за некоа недела кај и да е и у ракија нема да му се давам. :vozbud::pos2:
ААаа за ракија не му се даваме се заебал туа у сред Кавадарци да испие појќе ракија од кој и дае срамота е нели а за вотката и штокот мислам у Русија кога бил да игра е научен а за тоа дека си лока така е го гледам ја на К7 салата се праат со Браун после утакмица.:pos::pos::pos:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Eve imavte prilika Miodrag javno da vi kaze deka ste napravile dobra atmosfera i deka publikata bila super,a i javno se izvini sto pravil gluposti skokal na teren,i slicno...Sega mozebi ke smenite nekoe mislenje za nego.:helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Eve imavte prilika Miodrag javno da vi kaze deka ste napravile dobra atmosfera i deka publikata bila super,a i javno se izvini sto pravil gluposti skokal na teren,i slicno...Sega mozebi ke smenite nekoe mislenje za nego.:helou:
uste nemam procitano nisto.ako e taka togas e korekten ali sepak ne go opravduva.svakam temperament.site izbuvnuvame ponekogas no toj e profesionalec i ne smee taka.vo sekoj slucaj me bendisa toa sto koga ripase,crkase po svoite kosarkari.ednas ili dvapati vikna po sudijata drugoto seto bese po kosarkarite na Strumica.
A za atmosverata bese dobra.Mozebi da bil na kupot ke videl sto e atmosvera no i vaka ne e loso.:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom