Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Cekaj malce so se lozari...:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:NAJ UGLEDNA!!!WOWWWWWWWWWWWWW Decko ti princ da ne sakas da stanes so tvojata uglednost!!!:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Пити ги другите колеги лозари каде ви е транспарентот и кој ви го зема.

А питај ги ти твоите играчи од Струмица каде му е титулата од купот и кој му ја зема.
 
B

BoKiLOZAR

Гостин
LOZARITE se zakon koj ne visol toj znae a koj saka da ne proba slobodno neka kaze ni sme tuka
 
V

Viktoranius

Гостин
А питај ги ти твоите играчи од Струмица каде му е титулата од купот и кој му ја зема.
Јас сум навивач, не сум играч. Моја работа е да ги бодрам во победи и порази. Јас ништо не изгубив бидејки ве надвикавме во ваша сала лозарите немат појма од животот.

Него запраши се кој изгуби на навивачки план ? Каде ви е транспарентот ?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Дај бе тии админите нека реагират само упропасуват темите тии синдарела принцесс само пост под пост... ај банири тама нели гледаш само глупости трескат и провоцират.. иначе дек вее транспаренто ако сте најјака навивачка група?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Јас сум навивач, не сум играч. Моја работа е да ги бодрам во победи и порази. Јас ништо не изгубив бидејки ве надвикавме во ваша сала лозарите немат појма од животот.

Него запраши се кој изгуби на навивачки план ? Каде ви е транспарентот ?

Ништо не надвикавте вие јас на 10 метри од вас седев едвај ве слушав можеби вие сте добиле впечаток дека сте гласни ама ич не бевте озбилно ти викам посебно у второто полувреме па гласот не ви се слушна, и не сте ништо повеќе од Лозарите тоа ти го тврдам.
За знамето немај гајле иаме пари за ново дава Амир ама вие без титула незнам шо ќе правите.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ништо не надвикавте вие јас на 10 метри од вас седев едвај ве слушав можеби вие сте добиле впечаток дека сте гласни ама ич не бевте озбилно ти викам посебно у второто полувреме па гласот не ви се слушна, и не сте ништо повеќе од Лозарите тоа ти го тврдам.
За знамето немај гајле иаме пари за ново дава Амир ама вие без титула незнам шо ќе правите.
не бев присутен у кавадарци но искрено ајдуците се слушаа повеке од вашите лозари кои се слушаа само кога викаа уу фени со цела сала(поддршка).Дека сме повеке од лозарите сме повеке и тоа многу! годинава славиме 20 години постоење,а вие? 2 месеци! :pos2: за знамето не е работата да направите ново работата е да не дадете да ви го крадат,бидејки доколко е тоа работата да се купувуваат нови знамиња секоја навивачка група ке поклонува транспаренти! со овој пост само докажа дека немаш ниту Н од навивање:kesa:!НЕ ПОСТОИТЕ!
 
V

Viktoranius

Гостин
Ништо не надвикавте вие јас на 10 метри од вас седев едвај ве слушав можеби вие сте добиле впечаток дека сте гласни ама ич не бевте озбилно ти викам посебно у второто полувреме па гласот не ви се слушна, и не сте ништо повеќе од Лозарите тоа ти го тврдам.
За знамето немај гајле иаме пари за ново дава Амир ама вие без титула незнам шо ќе правите.

Епа ако зборуваме за инат нека е така ајде не се слушавме. И викаш не сме ништо повеќе од лозари ? За нас лозари веќе не постојат.

Секоја навивачка група што губи УДАРЕН ТРАНСПАРЕНТ ( ако знаеш што е тоа) веќе не постојат. Ама вие немате Н од навивање па немавте срам и не се повлековте. Наместо да се засрамите од кога пред цела јавност ви го земавме знамето и ви го сокинавме вие викате дека ВАШИОТ ГАЗДА Е БОГАТ И ЌЕ ВИ КУПИ НОВИ ТРАНСПАРЕНТИ. Извини ама тоа ако по тоа ги сметаш лозари за навивачи јас немам веќе што да кажам на таа тема.
Лозари се светлосни години зад нас и зад другите навивачки групи во Македонија, тоа е ФАКТ ! Сакаш ме сфати, сакаш не ама тоа е реалноста.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Не ПОСТОИТЕ! сигурно и другите навивачки групи би го рекле тоа дека ако тоа е навивање на секој изгубен транспарент купувате нов...НЕ ПОСТОИТЕ!!! РАЗБЕРЕЈТЕ ! ПОВРАТЕЈТЕ ГО АКО МОЖАТЕ! ! ! ХАХА!
 
V

Viktoranius

Гостин
Не ПОСТОИТЕ! сигурно и другите навивачки групи би го рекле тоа дека ако тоа е навивање на секој изгубен транспарент купувате нов...НЕ ПОСТОИТЕ!!! РАЗБЕРЕЈТЕ ! ПОВРАТЕЈТЕ ГО АКО МОЖАТЕ! ! ! ХАХА!
Абе они ако се разбираа барем малце од навивање, ќе разбераа дека изгубено СВЕТО знаме значи голем губиток за навивачка група. Ама не разбират и тоа е тоа, си продолжуват по нивното и ја срамат мак тифо сцената.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Е да... ама тва за них не е загуба.. они навиват за пари не од срце..тоа е тоа..! немам намера со них да се карам..НЕ ПОСТОЈАТ!
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Не знам дали се осеќаш ама глупости тропаш, ја каа прво не ни сум рекол дека сум навивач едноставно сакам да гледам кошарка, Лозари постојат од одамна не знам дали си слушнал за ФК Тиквеш и дека со години играел 2 Југослевенска лига и имал навивачи.
Вие ако сте некои големи навивачи нема секој втор пост да ви завршува со "Каде ви е знамето" и со само тоа ја побивате секоја теза дека сте некои навивачи со кој знае каква традиција, спуштете се малку на земја не сте ништо посебно!
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Feni-Vardar

natprevarot bese od onie podosadnite.licno moe mislenje e deka kosarkarite i pokraj pobedata treba da bidat kazneti na nekoj na4in.toa ne bese igra.prekovik dupka...gocevski neznam kako stigna do toj prosek,samardziev prviot kos go dadi na sredinata na 3/4.site podprosecni...edinstveni koj zasluzuvaat preodna ocena se kol,mihajlovski(sobra 7-8 topki pod kos)i standarniot M.Gurov.Jas svakam deka posle kupot i porazot na strumica od amak motivasijata e padnata ali ova nesmee da se dozvoli.imavme sreka sto go imavme vardar za protivnik koj ni samiot ne gi iskaza svoite kvaliteti vo sprotivno ke bese tesko.Se nadevam nema da se povtori
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Не знам дали се осеќаш ама глупости тропаш, ја каа прво не ни сум рекол дека сум навивач едноставно сакам да гледам кошарка, Лозари постојат од одамна не знам дали си слушнал за ФК Тиквеш и дека со години играел 2 Југослевенска лига и имал навивачи.
Вие ако сте некои големи навивачи нема секој втор пост да ви завршува со "Каде ви е знамето" и со само тоа ја побивате секоја теза дека сте некои навивачи со кој знае каква традиција, спуштете се малку на земја не сте ништо посебно!
Зошто не одговорите каде ви е? и зошто купувате знаме? со тоа ли се сметате за навивачи? не ме заниам дали си навивач дали не ама ти ги праваш них најдобри и јас ти кажувам факти шо се вистина! ВИСТИНАТА БОЛИ!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom