Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
abeeeeee APLO jas ne ti vikam da vee strax da ne ve tepat tuku ke ve poserat od navivanje ke se zbrkate kazejte mu na AMIR da ne vi go plake pato oti za dzabe ke odate ke bidete kako muvi bez glava aj kazi mi koga feni ke go tepa na mzt 135-85 aa i aj kazi mi nekoj ama nekoj klub koj uspel da gi zatne na FAMILY si znaeme kakvi se i ka gubat gi bodrat i ka vodat ama u sab...... nemozeee (bez navreda family):pos2::pos2:
:cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
POKLONETE SE PRED NAJDOBRITE HULIGANI
AJDUCI STRUMICA
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ти слеп ли си или така се правиш ја нема по десет пати да пишам за тоа дека во Сабота ќе се оде во Скопје или поточно во Јане Сандански а и зошто да не страа од Ф.А а може да ни кажеш ние еднаш бевме таму и бевме корекно пречекани како што треба и никој не беше повреден.
За разлика они се многу мирни за разлика од вас хулигани и насилници..:pos2:
Зашто поминавте така како што поминавте во Аеродром ви е образложено кога се играше утакмицата во Аеродром, и на неколку пати после тоа. Дури и ФА има обзир :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Зашто поминавте така како што поминавте во Аеродром ви е образложено кога се играше утакмицата во Аеродром, и на неколку пати после тоа. Дури и ФА има обзир :pos2:
НЕ те разбирам добро.
?????????????????????????????????????????????
Пошто не бев таму и незнам што се случувало ај ако не ти е тешко појасни инаку како што слушнав добро се било како што треба корекно..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
и вие ќе ги осетете ... не се секирај 1 година ви е ....
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
и вие ќе ги осетете ... не се секирај 1 година ви е ....
Осетивме ние боксови во Струмица и не се жалевме како вас поточно од тој ќелавиот од обезбедувањето што е таму незнам како ви се викаше агенцијата за приватно обезбедување дечкото што доби три бокса во фаца ми е прв другар па на никому не се жалеше мене лично што ми беа рацете расечени од влечење по вашите клупи таму од тој горе наведен господин никому ништо зошто јас и некои што беа повредени не излеговме пре телевизија да плачиме како вас што сега правете што си посадивте тоа си жнеевте бе другар Радикал убаво ви кажа ништо не добивате од некои си тужби секако сте вие криви неможе да се утврде тоа кој бил прав а кој крив веруј цајканите се секогаш се прави го знам тоа по сопствено искуство..
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе ај доста.. има кој да решава за тва... кажејте за кошарка нешто!
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
колко си бот значи тфа нели е дел од кошарката...:uvo:[/quote
Дел,од кошарката тепање на навивачите групи?Дај,престани да навредуваш.:helou:

ти си друга вера...едноставно нели мрзаме да објаснувам на човеци кој нема да можат пак да разберат :):salut:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ај прекинете со оф топици..Бама...мирен..
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
А што ти љубомориш зошто вие неможете да отидете во кец у кец.
Ееее до кај стигна форумов и селскиве дружини што сами се нарекуваат "хулигани, навивачи, ултрас и незнам уште што". Зашто би љубомореле ако не идеме у Кец у кец? И што ако вие идете? Голем кур. Нема да ве направи ни трошка подобри од што сте сега.
 
V

Viktoranius

Гостин
Ееее до кај стигна форумов и селскиве дружини што сами се нарекуваат "хулигани, навивачи, ултрас и незнам уште што". Зашто би љубомореле ако не идеме у Кец у кец? И што ако вие идете? Голем кур. Нема да ве направи ни трошка подобри од што сте сега.

Па иди ако можеш бе, можеш ти к*р ми.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom