Фан Клуб : Фени Индустри

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
more decki nie mesto da ojme nekoa utakmica da gledame ne makedonija,site zaedno da se iznavivame ni tuka se pcujme i se raspravame koj e poaren,koj e polos
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
abe koj klipovi....vie imate klipovi!!! da vidam ne veruvam....imate eden i toa snimeno od nekoj clen na FA...kazete mi zosto se narekuvate navivacka grupa.....nema klipovi,nemate sopstvena strana za fanovite,nemate nikakvi transparenti,nemate bukvalno nisto.....imate samo edno zname tama fast food lozari:pos2:...omg navivackata grupa od kavadarci c c c...i stiga so ovo priznajte si priznajte si...deka ne nadvikavte eve kaza ti markus gi imal site utakmici na strumica poslednite 2 godini...ako sakas moze da se uverate site...edinstveno so koj si priznavaat site clenovi na ajduci od koj bevme nadvikani bea FA..i ne tresete gluposti..pozz
Чим имаш снимки дај снимка од натпреварот Фени СТрумица шо беше кај вас и да видиме кој колку беа сега јас ќе ти кажам дека имам клип и од Струмица ама не е добро сниман мислам снимката не е убава што мпже да покаже убаво ај ќе ја најдам и ќе ја постирам.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Еве го клипот ама ќе пофторам дека не се забележува се најдобро и немојте после вака беше нака беше ве има и вас снимено и сами проценете колку дише бевте ама искрено.http://youtube.com/watch?v=Pdey8hkYnso&feature=related
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Еве го клипот ама ќе пофторам дека не се забележува се најдобро и немојте после вака беше нака беше ве има и вас снимено и сами проценете колку дише бевте ама искрено.http://youtube.com/watch?v=Pdey8hkYnso&feature=related
ejj lozar...pa ete vidi...kolko dusi bevte be a!?...vikas poveke ste od nas...ne veruvam ocite me lazat...abe daj ne se glupiraj skinsa mi veke ne mozam da flezam na forum da procitam nesto naraat...vi kazav vie ne ste navivacka grupaa...svati go toa...ne deka sme nie nesto ama barem mnogu sme podobri od vas...i ne znam zosto se sporeduvate so nas...oti sega ne navivame bidejki imame problemi megu nas....i toa ne e klip gola vodaa...SUDIJA PEDER:pos2::pos2:toa vi vredi..pozz
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Јас гледам полна трибина на другата страна и 20 глави што викаат судија педер..Фени Фени..и викаат уууу на навивањето на Ајдуци...ако е тоа навивање Ф.А. се Gate 13
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
АЈДУЦИ ЗАКОН
АЈДУЦИ ЗАКОН
АЈУДЦИ ЗАКОН
АЈДУЦИ ЗАКОН
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
За едно 5 мин ќе почне дуелот во Скопје со Варда ќе го постирам резулатот по секоја завршена четвртина ај поздрав и нека ни е со среќа..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom