Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
18 јули 2009
Мислења
6.680
Поени од реакции
6.112
Тоо ми се исползни зелбата тетекс падна со скопје 100 посто ке победите,и играте во финале иначе тука ке имате подршка и од комити . До тогаш истекува казната и ке мозе на трибини да се бодри тетекс еве ми шанса да навивам со вас, комити - војводи засеогаш!!!!!!!!!
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.612
Поени од реакции
1.112
Супер испадна ждрепкава, подобро не можеше и мислим дека ќе ги пројдемо и после у финале би сакал со палистер да играмо :vozbud:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.528
Поени од реакции
14.208
Ако ги тепате Скопје, догодина Лига Европа а ? :vozbud:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
ajde pocnite da se spremate za finale :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: na samo eden cekor od evropa liga
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
ајде нека ви е со среќа,мора да ги тепате скопје па се гледаме во финале,и ке ја имате подршката и од комити, КОМИТИ-ВОЈВОДИ засекогаш заедно
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.680
Поени од реакции
6.112
ајде нека ви е со среќа,мора да ги тепате скопје па се гледаме во финале,и ке ја имате подршката и од комити, КОМИТИ-ВОЈВОДИ засекогаш заедно
Да ке имаат подршка од нас во финалето тоа е сигурно ама за во европа нз дали ке мозе по што лигата ни остана со 10 тимови а според уефа во такво првенство тешко дека ке дозволи некоја наша екиша да игра во европа,дај бозе да грешам и да навиваме заедно во европа. комити - војводи засекогаш!!!!!!!!
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
кажав уште пред цели 4 недели дека ваке ќе испадне:)
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
Ако ги тепате Скопје, догодина Лига Европа а ? :vozbud:
zavisi prvenstvoto kako ke zavrsi, a ako osvoimo kupot igramo svekako.

Да ке имаат подршка од нас во финалето тоа е сигурно ама за во европа нз дали ке мозе по што лигата ни остана со 10 тимови а според уефа во такво првенство тешко дека ке дозволи некоја наша екиша да игра во европа,дај бозе да грешам и да навиваме заедно во европа. комити - војводи засекогаш!!!!!!!!
ne mu veruvajte na mak sport se sto ke pisat. ke si igraat evropa nasite ekipi, makar i 8 tima da ostanat do kraj.
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
ајде да се надеваме на едно финале помеѓу Тетекс-Пелистер,затоа што ќе биде многу интересно не само на теренот туку и на трибините...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.680
Поени од реакции
6.112
ајде да се надеваме на едно финале помеѓу Тетекс-Пелистер,затоа што ќе биде многу интересно не само на теренот туку и на трибините...
И Јас го сакам ова финале па да ги ебеме битолчаните напред тетекс
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.612
Поени од реакции
1.112
ајде да се надеваме на едно финале помеѓу Тетекс-Пелистер,затоа што ќе биде многу интересно не само на теренот туку и на трибините...
И јас би сакал само не веруам баш у тоа,бидејќи стрико Брацо ќе среди финалето да биде Тетекс - Работнички и нормално ќе ја намести да тепа Тетекс,бар ја така мислам...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.680
Поени од реакции
6.112
24 Мај ви е денот на зивотот очекувам пеколна атносфера на градски со наша помош и да ве глеаме во лига европаа:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom