Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
Neznaem dal igras ti toa cudo,ama ima da igras i makedonska liga,igram so Teteks ja,gi nosim redovno u prva liga,Misajleski obavezno centralen :)Ako si za,aj online da se preslusamo :)

TETEKS FOREVER
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Otide u Albanija! Srecen mu put, blagodarni mu sme za se sto napravi, lani bese najdobar strelec vo 2 liga, no ovaa godina pokaza deka ne mu odi bas najdobro! So Karaorman mu bese posledna utakmica za Teteks, zatoa i go isprativme so gromoglasen aplauz ;)

Nebojsa koj si ti? Kj zivis?
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
Go igram samo Football manager 2007 momentalno.Ako ima dobrovolci a znaat kako da igraat online,neka se prijavat na recepcija kaj mene.Na Teteks deca mladi samo mu treba,ali ne prepotentni pederi ko sto sa nekoi da ne imenuvam.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ајде за 2 и пол саати играат Охрид и Тетекс, да се надеваме дека Охрид ќе победи. :)
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
абе што напраеле денеска тетекс во охрид?

тепале, го јаделе, нерешено, КАЖЕТЕ!!!!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
0-0 заврши, прво полувреме појаки беа Тетекс, а второ далеку подобри Охрид, ама немавме завршници на акциите. Се на се, досадна утакмица беше, ја гледав цела. :)
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
0-0 заврши, прво полувреме појаки беа Тетекс, а второ далеку подобри Охрид, ама немавме завршници на акциите. Се на се, досадна утакмица беше, ја гледав цела. :)
фала многу фантом за информацијата.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Abe Teteks sa daleku pojaki od Ohrid...ama toa e godinava nemaa realizacija dobra. 4 natprevari 3 gola. :(
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
ej teteks ima 8 boda taka?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom