Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Edvaj go dadoja golot alal mu vera na Nenad samo toj igra so srce za Teteks a drugive cepnigi pagaa i placa
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Sto kur tia samo odbrana i rokaj topkata! Toa e fudbal? A za Nenad nemam zborooj! Deteto e zlato, nema sto imamo najdobra odbrana u 2-ra liga!

Dobro najvazno izbivmo na prvo mesto!
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
ТЕТЕКС-ТЕТОВО ЗАКОН
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
а за кој ненад е уствари муабетов,не ги пратим Тетекс нешо многу у задње време,се изнервирав за тоа со Шкендија последно и немоем да се нервирам више...Управа педери :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Nenad be, ne mi teknue od koe selo bese sea, ama igra 18-ka u odbrana! Igrase i za Vardar! Edinstveno on igra so srce za timov...drugive sve ka pederchinja sa ebagi!
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.023
Поени од реакции
608
ajde teteks ova sezona mora prvi da bidete da se vratite vo prva liga mez mucki
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
Politika kurva brat,zatoa rekov deka nemoem da se nerviram,razbrav demek ce ulozuele za da vleze Teteks u prva,ama nekako ne mi e mnogu verno...ova ajvanive neznaa deka treba da se mrdne od vtora....
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Abe da ne bese sve toa sranjeto sto go napraeja lani so Shkendija (onja HARI pederot mamicata da mu ga ebem) sega kje bevmo u prva liga. Ama toa ti e so takvi gomna kakvi sto ima vo nasava drzava nisto nemozes da napraes! Pogotovo so prodadeni dushi kako HARI koj kje im go izlize i gazot uste malku na ona shiptarishtana, nisto nema. Se nadevame deka ovaja godina Teteks ke bidat ili prvi ili vtori pa da ideme direktno, bez nekoe kopile da ni go odzeme toa pravo!
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
DZABE E...svaka godina isto scenario,Teteks gore do poslednite nekolku kola,posle toa pocinjaa da gi prodavaa utakmicete,epa be ja sigurno ne im vikam deka treba da guba...pak znaci nekoj drug prae majmunloci tamo,sve od uprava na Teteks do FFM treba da se zgazi,ama za da se pocne od toa treba prvo da se sredi drzavava,a toa na sveti NIKAD...dosol Albanec MAMIN da mi komanda u moja drzava,MORE PLEMETO DA IM SE SOTRE!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Nenad be, ne mi teknue od koe selo bese sea, ama igra 18-ka u odbrana! Igrase i za Vardar! Edinstveno on igra so srce za timov...drugive sve ka pederchinja sa ebagi!
Mislim deka Nenad e od Zilce i bi trebalo spored mene da igra u prva liga za nekoja ekipa ako ne vleze godinava teteks
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
Kolku godine ima be toj Nenad?Ako e od Zilce mislim deka znaem eden Nenad od tamo.Toj treba da mi e nesto podalecna rodnina,svat valjda nesto:pos2::pos2::pos2::pos2:Od kum mi vnuk :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
A be Zika i Ika Radonjic sa najbolji :tapp:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Da da od zilce e! Abe toj ne da zasluzue u prva liga, zasluzue za reprezentacija da igra zimi sve! So takva igra ka shto prikazue...stvarno nemam zborooj! Edinstveno nego go pocituem od Teteks, inaku drugive sve ka picinja sa. Neno, Caplic i Miki gi postuem kako igraa, drugi nisto! Bela konecno si zamina mater mu ebem sebicna! Fala bogu nema vise da go gledam!
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
Pozdrav do Srecko Misajleski,go igram na Football Manager :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Zver e eeeej:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom