Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
Победа на Реал- ајде малку од малку се добилижуваме, се смета за добивка..
Пораз/реми на Реал- бенитез си оди

секако сме добитни :) :)
 
A

apidrone

Гостин

Без Хамес игра :facepalm: Ќе мора да чекаме некоја вонсериска магија од велемајсторот Бејл...
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Вришти срединава, ББЦ и Данило.... па факинг Парехо ќе делува ко Бускец утакмицава :D
 
Член од
1 октомври 2013
Мислења
759
Поени од реакции
336
Срединава е тактичка повеќе дефанзива ќе има :) Второто ќе го уфрли хамес за да забрза ритам и голој да се ставеет хехе :D
 

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
Бејл конечно...па и акцијава од триово папапа[DOUBLEPOST=1451852236][/DOUBLEPOST]Па 2 пенали не даваат и сеа последна минута не еба а мене на ливче се да му изумри на судијана се вуста
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Два чисти пенали не суди. Пепе играше на граница цело време и ја усра на крај. Прашање на време беше.
А на овја Парехо некој да му искрши ногете. Копиле ебано. Лани против Барса му ја дпдаде од пенал на Браво и после тоа се смееше. Копиле гадно све у пичка да му ебем!
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Данило оправдано отсутен на секој нивен напад јер кида напред и немора да се враќа :notworthy:
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.897
После голот дали го видовте Рафа убаво го даде камерманот со тоа раката назад коа им викаше...до голот Валенсија топката не ја гледаше полсе голот цела средина им ја оставија, да ти ебам келнерот зошто играш дефанзивно бре зошто ???
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.016
Поени од реакции
596
ajdee rafaa izgubija i ovaaa utakmica i da te nema poke svinjo debelaaaa me napraj real da mi se gadi od nego abe zdravjeto mi go zede be aloooooooooooooooo umiriiii kopileee
 
A

apidrone

Гостин
Без десниот дел од одбраната играме, ти ебам и Пепе и Данило.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom