Фан Клуб: Реал Мадрид

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
6.689
Поени од реакции
14.107
Исто како Брахим, и Менди со мускулна повреда и аут од терените 3-4 неделни со што ќе го испушти почетокот на сезоната.

 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.624
Поени од реакции
14.916
Младо е детево уште не е навикнато да се слика во борбена положба јер друго нешто на тренинг не верувам дека прават.
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.051
Поени од реакции
1.707
шта речи...овие сите се за во Кина, не само Бејл...најпаметен ќе испадне голферот..
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
8.051
Поени од реакции
12.275
Средниот ред потоп, Ериксен и Погба
 
Член од
1 октомври 2013
Мислења
757
Поени од реакции
328
ајт и јовиќ аут неколку месеци
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.051
Поени од реакции
1.707
Средниот ред потоп, Ериксен и Погба
ама не, таман се, Модрич е златна топка, на 34 години мотор на екипа ќе ни биде, Крос ни е најдобар асистент 3 години по ред...Касемиро е алката што фали...не ни треба средина..
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
8.820
Поени од реакции
11.756
Ај да го видиме тоа чудо и дали ќе има отказ на тренер после дебакл во предсезона. Ај може тоа ќе смени нешто.
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
446
Поени од реакции
426
Нека изгубат и 10 - 0 само да не се повреди Јовиќ
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
8.051
Поени од реакции
12.275
Кои дупки леле хаха, Лука 10 погрешни додавања, Рамос шо му беше со лобот срединава не се знае кој од кој поспор Иско или Крос. Десната страна нешто пробува лево бушавиот и Азар ко скарани да се.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
6.689
Поени од реакции
14.107
Што игра Иско натпреваров не ми е јасно, кои му се задачите на теронот?
 
Член од
17 август 2009
Мислења
1.970
Поени од реакции
1.959
WTF се издеси :)
Иско средњак ти е ко Озил задњи везњи да го стаиш. Уствари па Крос задњи везњи и бетер е.
Незз шо тактика имаат овие Атлетико ама делуеше ко 8 на 4 да напаѓаат секоја акција. Нека анализира ќеалвиот полувремево нека поднаучи малце :icon_lol:
 
Член од
23 јули 2019
Мислења
26
Поени од реакции
5
Шо побрзо се забрае утакмицата толку подобро , сезона почнува за 20 дена.Исто се надевам не е некоја посериозна повреда на Јовиќ , да бидат спремни со Менди за почетоко.Meanwhile Бејл у Кина за 22м сезона , а се шпекулира дека Хамес останува , Погба се чека...
 
На врв Bottom