Фан Клуб: Реал Мадрид

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
14.844
@zmej gorjanin не до пред 25 години... 2007 кога ја земавме со исто бодови нудеа и двата тима кешови, дури Меси имаше и интервју пред утакмицата нудеше и тој кеш :D
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.483
Поени од реакции
2.527
Со мајорка последната..имаа по 1 кола сите играчи од барса, и кеш плус
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.275
Поени од реакции
894
Бонус елеганција у движење дури да дојде недела.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.331
Поени од реакции
1.885
Krotko, da ne gledate stari sliki od zenskava

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.483
Поени од реакции
2.527
Krotko, da ne gledate stari sliki od zenskava

Sent from my MI 5 using Tapatalk
ако не се кадрни да ја победат малага во една утакмица што носи титула, догодина ич да не почнуваат да играат у лигата..нека одмараат 2-3 години :D[DOUBLEPOST=1495231189][/DOUBLEPOST]UEFA Champions League added 4 new photos.
7 hrs ·
Real Madrid C.F. stars Cristiano Ronaldo (2008, 2014) & Sergio Ramos(2014, 2016) could become the 1st players to score in 3 #UCLfinal(s).
⚽


ај нека се и двајцата, да нема лутење :D
 
Последно уредено:

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.479
Поени од реакции
9.466
ако не се кадрни да ја победат малага во една утакмица што носи титула, догодина ич да не почнуваат да играат у лигата
Или да извадат бод :pos:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Денеска е денот за освојување на новата титула :)
Со среќа!!
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.331
Поени од реакции
1.885
Ako igra Bale na finaleto igrajte dvojna pobeda za Juve, i bookmark.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.791
Поени од реакции
3.491
Секој гол и секое водство вечер ќе биде радост и задоволство :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.131
Поени од реакции
41.727
Monaco have rejected a world-record £103m bid from Real Madrid for Kylian Mbappé. (Source: Telegraph)

При ваква ситуација кој е глупиот?
 
На врв Bottom