Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Фарселонашиве ја завршуваат сезоната во препознатлив стил.Се потсетив на осминафиналено во ЛШ:facepalm::pos:
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.139
Поени од реакции
28.894
И шо сеа ???
Неможе човек ни до сибелес да појде да се израдува, исто ко да не сме освоиле ебаго.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Дрифтање по Тетово и Чаир!! Сибелес е за сиромашни :D
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
CAAAAAAAAMPEOOOOOONESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS biches...

ајде чекам да излез некој со дресовите од прославата како џуџето што спростираше алишта..чисто така, ради љубов....

нека ни е честито иначе, на 3ти да дуплираме среќата
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.613
Поени од реакции
5.123
Ејјј каква луда сезона, запнавме ја освоивме :)
Ми падна камен од срце, ќе беше греота да ја изгубевме пак за 1/2 бода Шпанскава.
Па догодина пак :icon_lol:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.617
Поени од реакции
18.084
Чесито титула шампиони!!! Не бев у можност да гледам, али ќе ја гледам сега. Ај па за две недели и на уште една да се радуваме, заслужена титула, а Зизу како така успеа некако да напраи компактен тим и некаква дисциплина на терен да воведе, мисам дека нему највеќе му се дужи оваа титула.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
, а Зизу како така успеа некако да напраи компактен тим и некаква дисциплина на терен да воведе, мисам дека нему највеќе му се дужи оваа титула.
А ако вадиме поединец од тимот ради кого најмногу се дужи титулава, морам да се повторам пак:



:cuc:

p.s.

Real Madrid C.F. have scored in all of their games in a single LaLiga season for the first time ever
 

Kajgana Shop

На врв Bottom