Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Епа тоа му е бе брат... Не го бива, има проблеми со срцето
Нема проблем со срцето туку сеуште не ја најдија причината од која колабрира :toe: Оваа сезона можеби ќе ја помине како тренер на младинскиот тим колку да ја оправда платата :vozbud: и можеби на полусезона ако е се во ред да се врате во тимот или другата сезона, а може и никогаш да не заигра пак што ќе биде најтрагично :toe:

.....
Kaka Set To Wear Number 9 At Real Madrid - Reports
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Да бе, деветче ќе носел.. И јас така разбрав. Повеќе на Кристијано би му одговарал тој број или на Виља ако дојде ама ајде нема врска. Само нека растура.. другото не е битно :wink:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ај бе Торес нека му ја даде 22та на Кака, му личи едноставно. Нека земе Торес некој друг број.
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Па најубаво ќе биде да му ја даде 22-ката...Торес нека ја земе 2-ката...ама како и да е што сака нека носи позади...битно тој е сега во нашиот клуб:)


Леле бината каква ееее...сакам да сум тамуууу:vozbud:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Олку публика Милан нема за ЛШ меч (ако играат НЕКАД) :D
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Гаго 5 :nesvest:
Нема шанса на Зидан бројката не заслужил НИКОЈ а никако Гаго ... ајде малку Кака да го наканат да дојде да му ја дадат али чим ни него не му ја дадоа НИКОЈ не заслужува да ја носи :smir:
Zinedine Zidane
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Поише ми е мило што Гаго ќе ја носи петката. Добар избор на Кака.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ја носеше Канаваро до сега, бројката не е затворена па да неможе некој послаб да ја наследи. Во Шпанија не е дозволено поголем број од 25 да се носи во Ла Лига, така да мора да се пријават 25 играчи, и некој мора да ја носи петката.
 

Fikela

Реалист...
Член од
8 март 2009
Мислења
370
Поени од реакции
2
Како само добро му стои белиот дрес со Бр.8 ! според мене одличен избор за Кака околу бројот :):)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom